31 января 2011, 13:47

ГЕВЕЯ

СИСТЕМИ БЛИСКАВКОЗАХИСТУ, ЗАЗЕМЛЕННЯ ТА ОБМЕЖЕННЯ ПЕРЕНАПРУГ

ППБП "ГЕВЕЯ"

СИСТЕМИ БЛИСКАВКОЗАХИСТУ, ЗАЗЕМЛЕННЯ ТА ОБМЕЖЕННЯ ПЕРЕНАПРУГ

01030, м. Київ, вул. Б. Хмельницького, 51-Б
тел.:  (044) 246-41-03  факс: 235-52-78 
E-mail: geveya@visti.com  
http://geveya.com.ua

Ліцензія Міністерства регіонального розвитку та будівництва України АВ №316829

Ліцензія  Держдепартаменту пожежної безпеки МНС України АБ № 223549

Приватне промислово-будівельне підприємство "Гевея" успішно працює на ринку України з 1991 року. За роки діяльності в "Гевеї" сформовано команду професіоналів з великим практичним досвідом, яка з 1995 року спеціалізується на проектуванні і влаштуванні систем блискавкозахисту, заземлення різного призначення та обмеження перенапруг в мережах електропостачання, сигналізації, вимірювання і передачі даних. Ми також виконуємо "під ключ" широке коло інших електромонтажних робіт в різних типах споруд (щитові, проводки електроживлення, освітлення, екзотермічне зварювання та ін.).

У зв'язку із все ширшим розповсюдженням різноманітних електронних пристроїв (комп'ютерів, мікропроцесорної техніки, побутової електроніки, засобів зв'язку, систем пожежної та охоронної сигналізації, відеонагляду та ін.), які є чутливими до дії електростатичної електрики та грозових розрядів, зростанням вимог безпеки, приведенням нормативних документів України у відповідність до європейських та світових стандартів, ми орієнтуємося на використання саме сучасних і новітніх систем заземлення, екранування, обмеження перенапруг та захисту від блискавок.

При реалізації цих систем використовуються надійні сучасні компоненти відомих в світі виробників, продукція яких має міжнародні та українські сертифікати. "Гевея" є офіційним ділером провідних західних компаній Дейн (Dehn) та Еріко (Erico). Ця продукція регулярно і успішно представлялася на міжнародних та національних виставках  ("elcomUkraine", "Енергозбереження", "Будівництво та архітектура", "Технології захисту"), де незмінно викликала велике зацікавлення у спеціалістів та компаній. На бажання замовника в проектах можуть бути використані також комплектуючі інших провідних виробників в цій галузі.

Ми забезпечуємо повний комплекс робіт: поставку і комплектацію компонентів, їх продаж, розробку відповідної проектної документації, монтаж, проведення випробувань, періодичні обстеження та обслуговування, консультування. Роботи виконуються із використанням сучасних спеціальних технологій і інструментів, які, зокрема, забезпечують високу надійність технічних рішень, зниження їх матеріалоємності та енерговитрат, стислі строки виконання. На всі види діяльності ППБП "Гевея" має ліцензії.

Для випробувань систем заземлення та захисту від блискавок ми використовуємо власну сертифіковану електротехнічну лабораторію, яка обладнана необхідними сучасними засобами. Оперативні вимірювання дозволяють контролювати характеристики систем в процесі монтажу та ефективно використовувати комплектуючі і матеріали. Ми проводимо випробування як нових систем, так і тих, що вже знаходяться у експлуатації. За результатами вимірювань опорів заземлення та випробувань систем оформлюємо технічні паспорти.

За роки роботи ППБП "Гевея" має досвід монтажу згаданих систем на великій кількості об'єктів різного призначення - промислові споруди, адміністративні, нові й реконструйовані офісні та житлові будинки, виставкові центри, банківські споруди, сучасні котеджні містечка, бази відпочинку, ресторанні і розважальні комплекси, об'єкти телекомунікаційних і нафтогазових компаній, заводи харчової промисловості та ін. Серед наших поважних замовників: Верховна Рада, Кабмін, Адміністрація Президента, Державна Податкова Адміністрація, банки - Національний Банк України, «Промінвестбанк», «Аваль», «Аркада», «Брокбізнесбанк» та «Укрсиббанк», Міноборони, Міністерство надзвичайних ситуацій, Академія медичних наук, телекомунікаційні компанії «Укртелеком», «UTEL», «Київстар», «Голден Телеком», «UMC (МТС)», «INS» та «Relacom», Державна та Київська міська служби зайнятості, компанії «Укртрансгаз»,  «Укргазбуд», «Інком», фармацевтична фірма «Дарниця», «Проктер енд Гембл Менюфекчурінг Україна», «Воля Кабель», «СМАРТ» (м. Вінниця) та ін.

ППБП "Гевея" буде рада виконанню замовлень та взаємовигідному співробітництву у всіх регіонах України. 

 

Осталось 1000 символов  

КОММЕНТАРИЙ:


лента новостей