RSS
Новости
16 ноября 2018, 12:20
У селі на Вінничині чоловік підключив вуличне освітлення до сонячної батареї
Анатолій Стафійчук з села Бронниця (Вінницька область) освітлює двір та вулицю біля приватного будинку ліхтарями на сонячній енергії.

Вже кілька років інженер за фахом отримує електроенергію, тепло і біогаз, використовуючи геліоколектори, вітроелектростанцію та біогазову установку власного виробництва, а нещодавно встановив і сонячну панель.

«Поставив акумулятор, встановив фотоелектричний модуль з системою контролю і порахував окупність системи – вийшло приблизно 150 років, - зауважує він. – Однак колись люди жили лише завдяки альтернативній енергетиці і не шкодили екології, а нині, завдяки високим технологіям, ми знову можемо берегти нашу природу».

Анатолій Стафійчук використовує "сонячну" електроенргію для зовнішнього освітлення. "Поставив LED-елемненти у світильниках біля хвіртки та паркану, щоб люди могли комфортно могли пройтися у темний період часу, - пояснює селянин. - У майбутньому планую освітлювати сонячною енергією всю вулицю".

Використовувати альтернативну енергію у домашніх умовах Анатолій Стафійчук почав з саморобного вітряка, а перші сонячні панелі власної розробки зібрав зі склопакетів.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: ecotown.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!