RSS
Журналістські розслідування на каналі Україна 24
Наша країна відома багатими природними ресурсами та розвинутою промисловістю. Тому в розвиток виробничого та сільськогосподарського секторів вкладають гроші інвестори з усього світу. На тлі цього іноді виникають ситуації привласнення інвестицій місцевими посадовцями чи іншими впливовими особами. Журналісти телеканалу Україна 24 ретельно відстежують подібні випадки та проводять власні розслідування.

У час активного розвитку онлайн-технологій значна кількість глядачів дивиться канал в інтернеті. Експерти радять використовувати для цього перевірені ресурси. Наприклад, пряма трансляція Україна 24 у відмінній якості доступна на oll.tv. Сумнівні платформи не забезпечують потрібний рівень захисту особистої інформації та платіжних даних.

Чому варто дивитися журналістські розслідування на Україна 24?

 

Співробітники каналу мають зв’язки у багатьох приватних компаніях, на державних підприємствах та в бюджетних установах. Тому глядачам пропонується інформація з першоджерел. Серед інших переваг телеканалу варто відзначити наявність:

  • досвідчених у різних сферах комерційної діяльності журналістів;

  • прискіпливих та висококваліфікованих редакторів;

  • потрібної техніки для прихованого фільмування подій.  

Усі матеріали, здобуті в рамках розслідувань, співробітники телеканалу направляють до правоохоронних органів. Після цього журналісти каналу ретельно стежать за ходом слідчого процесу.

Яку інформацію отримують глядачі під час перегляду журналістських розслідувань?

Співробітники каналу Україна 24 висвітлюють повну картину того, що сталось. Керівництво телеканалу ретельно стежить за наявністю випадків навмисного спотворення фактів для реклами конкретної політичної сили або ідеї. Таким чином, ризик появи дезінформації дуже низький.

Надання оцінки результатам розслідування

Співробітники Україна 24 добре розуміють, ще не всі глядачі каналу розбираються в економічних та політичних процесах на професійному рівні. Тому за результатами журналістського розслідування завжди даються висновки та прогнози розвитку наведених ситуацій від експертів.

Наявність власної бази експертів

Перед оприлюдненням будь-яких матеріалів журналісти телеканалу радяться з досвідченими спеціалістами. Часто керівництво Україна 24 запрошує відомих діячів до студії. Це дає глядачам змогу почути експертну думку з перших уст. Ознайомитися з передачами Україна 24 можна, наприклад, на платформі Олл ТВ.