RSS
Новости
7 сентября 2018, 16:39
В індійському місті Делі збираються побудувати вежі, які очищують повітря від смогу
Смог у індійському місті Делі являє собою велику проблему, так як рівень забруднення повітря в місті перевищує норму в кілька десятків разів. Делі навіть був визнаний найбруднішим містом на планеті.

Місто просто переповнене різноманітними підприємствами, електростанціями та автомобілями, що дуже пагубно впливають на якість повітря. 

Проблемою забруднення зайнялася компанія Znera з Дубаї.  Експерти цієї компанії спроектували стометрові очисні башти, які будуть займатися очищенням повітря за рахунок поглинання і переробки смогу.  Радіус дії кожної вежі досягає майже двох кілометрів.  Фільтри для очищення повітря будуть знаходитися біля самої основи веж.  Після повного очищення за допомогою пропелерів на вершині вежі чисте повітря буде виходити.  Щодня одна така установка буде виробляти до 3,2 мільйона кубічних метрів чистого повітря. Вуглець, зібраний фільтрами використовуватимуть для графена, чорнила і бетону. 

Вежі збираються побудувати в самих ключових точках Делі.  З'єднуватися між собою вони будуть мостами, на яких розташують паливні елементи і сонячні батареї. 

Сподіваємося, що цей проект буде вкрай ефективний, адже в такому випадку подібні вежі можливо буде поставити в кожному місті, що позитивно вплине на загальну чистоту повітря і стан природи.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: vistanews.ru
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!