RSS
Новости
7 декабря 2018, 15:00
На складі Amazon робот влаштуват "теракт". 24 працівника госпіталізовано
Понад два десятки працівників складу Amazon в Робінсвіллі (штат Нью-Джерсі) були госпіталізовані після того, як один з працюючих там роботів проткнув балончик зі спреєм для відлякування ведмедів. Як і передбачає назва, балончик використовують для відлякування ведмедів, у людей же речовини, які містяться у спреї викликають задуху і тимчасову сліпоту.

За даними ABC News, серед 24 госпіталізованих одна людина потрапила в лікарню в критичному стані, згодом його стан покращився і стабілізувався. Ще трьом десяткам співробітників допомогу надали на місці.

Amazon надає мінімум подробиць. В офіційній заяві корпорації увага акцентується на тому, що у всіх працівників була корпоративна страховка і всі покинуть лікарні після закінчення доби.

Яка саме машина розкрила банку - не уточнюється. Engadget нагадує, що Amazon стоїть на чолі процесу автоматизації доставки товарів споживачам. На складах компанії Джеффа Безоса використовуються як промислові маніпулятори Robo-Stow, так і оснащені камерами роботи-вантажники.

В Amazon підкреслюють, що «безпека працівників» - головний пріоритет. «Всеосяжне» внутрішнє розслідування вже розпочато.

«Ми б хотіли подякувати всім тим, хто допомагав нам у ліквідації наслідків», - відзначили в компанії Джеффа Безоса.

Всього на складі в Робінсвіллі працює близько 3000 чоловік. Після інциденту і евакуації співробітники, які не постраждали, «були переведені в безпечні приміщення і знову приступили до роботи».

За даними пожежного департаменту Робінсвілля, подія зачепила тільки південне крило третього поверху складу. По прибуттю рятувальники успішно локалізували і знешкодили всі небезпечні речовини в приміщенні. Жителям міста нічого не загрожує.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: itc.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!