RSS
Новости
17 мая 2019, 15:20
Перенесення запуску нового ринку електроенергії неможливе - Гройсман
За словами прем'єра, уряд координує дії щодо запуску ринку з Нацкомісією, що здійснює регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман заявив про неможливість перенесення запуску нового ринку електроенергії з 1 липня цього року на іншу дату.

Про це він заявив під час Години питання до уряду у Верховній Раді, відповідаючи на запитання народних депутатів.

"З приводу перенесення – такої опції немає. Є чітко визначена дата 1 липня 2019 року, і уряд зобов'язаний ввести всі необхідні документи. Але вводить ринок, в тому числі, Національна комісія (Національна комісія, що здійснює регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг), яка є незалежною від уряду. Ми координуємо роботу, щоб не було жодних збоїв", - сказав він.

За словами прем'єра, його завданнями сьогодні є підготовка країни до запуску нового ринку електроенергії та впровадження механізмів, які не допустять підвищення ціни на електрику на перших порах.

"Мені, як прем'єр-міністру, важливо, щоб на період запровадження ринку не допустити зростання ціни на електроенергію як для населення, так і для промисловості", - сказав прем'єр.

Нагадаємо, що у середині квітня 2017 року Верховна Рада прийняла Закон "Про ринок електроенергії". За словами одного з авторів документа, народного депутата Льва Підлісецького, цей закон призведе до того, що в сегментах генерації електроенергії та її постачання для кінцевих споживачів виникнуть конкурентні відносини, що змусить виробників підвищувати свою ефективність і виведе з ринку неефективну генерацію. Впровадження нового ринку електроенергії також дозволить населенню обирати постачальників електроенергії.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: unian
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!