RSS
Новости
17 мая 2019, 19:38
Ілон Маск заявив про нове радикальне скорочення витрат Tesla
Tesla готує чергове жорстке скорочення витрат. Глава компанії Ілон Маск спільно з новим фінансовим директором Заком Кіркхорном особисто проаналізує всі витрати в спробі компенсувати величезні втрати останнього кварталу. Про це повідомляється в листі, який Маск розіслав всім співробітникам Tesla.

За словами Маска, аналізу буде піддано кожен платіж компанії, включаючи витрати на запчастини, зарплату, відрядження та оренду.  Увагу приділять навіть найдрібнішим численним статтям видатків.  Кіркхорн перевірятиме і підписуватиме кожну сторінку звіту про вихідні платежі, а Маск - кожну десяту.

Глава Tesla зазначив, що такий радикальний підхід - єдиний спосіб досягти фінансової стійкості.  Він закликав співробітників протягом декількох тижнів взяти на себе відповідальність за скорочення витрат.

 Маск далеко не в перший раз проводить жорстке скорочення витрат.  Наприклад, в минулому році, коли Tesla досягла випуску 1000 Model 3 на добу, глава компанії зажадав від кожного працівника задуматися про зниження витрат.  Тоді він зазначив, що навіть невелике збільшення ефективності може вплинути на фінансове становище компанії.

 Нові зусилля по економії пов'язані з втратами 700 млн долл. в попередньому кварталі і невдалою спробою виправити ситуацію за рахунок звільнення частини співробітників.  Хоча у компанії є резерв в обсязі $ 2,2 млрд, ці кошти можуть швидко закінчитися.

 Поки Tesla намагається вирішити фінансові проблеми, конкуренти готові потіснити її на ринку електромобілів.  Наприклад, німецький автогігант Volkswagen зібрав 10,000 попередніх замовлень на електромобіль VW ID.3 в перші 24 години з початку процессу

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: hightech.plus
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!