RSS
Истории
4 октября 2019, 10:31
Підбірка українських енергетичних компаній, які приєднались до всесвітнього флешмобу Tetris Challenge
У всьому світі та в Україні зокрема кожен день набирає популярність новий флешмоб - Tetris Challenge. Після того, як співробітники рятувальних служб почали особливий формат фотографій для соцмереж, користувачі з усього світу не припиняють ділитися своїми варіантами незвичайних фотографій. У цій статті ЕлектроВісті представлять вам підбірку українських енергетичних компаній, які приєдналися до флешмобу.

Tetris Challenge

Суть всесвітнього флешмобу Tetris Challenge полягає в тому, що працівники всіх можливих служб допомоги в екстрених ситуаціях (поліція, швидка допомога, пожежні служби, служби порятунку і т. п) виставляють автомобілі, розкладають біля них свій робочий інвентар, спеціальний одяг або будь-які речі, що мають відношення до їх служб, і поруч з цим самі приймають горизонтальне положення, тобто лягають на землю або іншу поверхню.

Потім таку композицію, яка має назву «ноллінг» (knolling), фотографують зверху і викладають в соцмережі з хештегом #TetrisChallenge.

Флешмоб перейшов й на інші професії.

Рівнеобленерго

Рівнеобленерго продемонстрували свою роботу зсередини - показали лише невелику частину автотранспорту, спецзасобів та інвентаря необхідного для щоденної праці – забезпечення надійного електропостачання.

Доповнили картину тетрису своїми тілами у формі блискавки  працівники департаменту з охорони праці Рівнеобленерго.

Екстрім ЛТД

Екстрім ЛТД займається виробництвом електрощитового обладнання для атомних електростанцій, промислових підприємств та інфраструктурних об'єктів. 

ДТЕК Дніпровські електромережі

ДТЕК Дніпровські електромережі також демонструють свої автомобілі, форму та інвентар, викладаючи все в прямокутники на асфальті.

На фото співробітники, техніка та інвентар Служби ізоляції та захисту від перенапруг Дніпровських високовольтних електромереж.

АТ "Рівнегаз"

Екстренна служба «104» АТ «Рівнегаз» долучились до міжнародного флешмобу.

АТ "Волиньгаз"

АТ "Волиньгаз" зробили фотознімок для флешмобу.

Аварійно-диспетчерська служба компанії демонструє спеціальне обладнання та автомобіль, який щоденно та цілодобово виїжджає на локалізацію та ліквідацію витоків газу.

АТ "Харківміськгаз"

До всесвітнього флешмобу приєдналася і Харківська служба «104».

АТ "Сумигаз"

Аварійно-диспетчерська служба компанії демонструє спеціальне обладнання та автомобіль, який щоденно та цілодобово виїжджає на локалізацію та ліквідацію витоків газу.

АТ "Хмельницькгаз"

"Хмельницькгаз" вирілиши не уступати іншим і також приєднались до TetrisChallenge.

Аварійно-диспетчерська служба АТ "Хмельницькгаз" показала, скільки обладнання є в автомобілі, який виїжджає на ліквідацію та локалізацію витоків газу.

Метінвест
EDS-Engineering


Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: ЭлектроВести
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!