RSS
Новости
25 октября 2019, 12:24
Toyota представила безпілотний спортивний електрокар
Toyota E-Racer - одномісний спортивний електрокар з відкритим верхом. Система доповненої реальності створить атмосферу гонки та дозволить змагатися з віртуальними суперниками на звичайній дорозі. Одягнувши спеціальні цифрові окуляри, можна перенестися на будь-яку гоночну трасу планети або на будь-яку гонку в історії автоспорту.

Основна ідея e-Racer - постійна персоналізація. Дизайн концепту не має нічого спільного з коли-небудь створеними автомобілями Toyota. У шоу-кара немає ні даху, ні лобового скла, задні і передні ліхтарі мають характерну С-подібну раму, спереду в центрі лицьової панелі розташований освітлений логотип, а водійське сидіння і шини можна міняти щоранку в залежності від погодних умов і настрою, також як і гоночний костюм. Завдяки сканеру фігури новий костюм буде створений тут же.

Нагадаємо, що на автосалоні в Токіо компанія Toyota представить новий футуристичний електрокар LQ. Автомобіль повинен з'єднати всі найсучасніші напрацювання японської марки.

Раніше ЕлектроВісті писали, що Toyota, Sharp і організація NEDO за підтримки уряду країни тестують гібридний автомобіль Prius, оснащений сонячними панелями.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: autonews.autoua.net
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое