RSS
Новости
15 ноября 2019, 12:43
«Енергоатом» за 4 дні системних обмежень недовиробив майже 19 млн кВт*год електроенергії
ДП «НАЕК «Енергоатом», до якого протягом 11-14 листопада застосовувалися системні обмеження, недовиробив 18,96 млн кВт*год. Таке значення є сумарним за чотири дні обмежень, інформація про які опублікована на сайті генеруючої компанії.

Згідно повідомлень прес-служби «Енергоатома», 11 листопада компанія недовиробила 1,68 млн кВт*год електроенергії, а з 12 по 14 листопада (включно) – 5,76 млн кВт*год щодня. Протягом 11-14 листопада «Енергоатом» виробив 1,021 млрд кВт*год, в цей період працювало 12 із 15 енергоблоків. Обсяг недовиробленої електроенергії у порівнянні з відпуском становив 1,85%.

Системні обмеження до атомної генерації, ТЕС, імпортних поставок з Росії та Білорусі, а також короткострокові обмеження генерації з ВДЕ нещодавно почали застосовуватися з боку НЕК «Укренерго» з метою стабілізації роботи енергосистеми на фоні падіння споживання елекроенергії. За даними прес-центру системного оператора, причиною для обмежень стала досить висока температура повітря як для першої половини листопада. Також в «Укренерго» зазначили інші фактори: завищення постачальниками обсягів купівлі електроенергії та низький рівень точності прогнозування виробітку з ВДЕ.

Раніше повідомлялося, що "Укренерго" обмежило виробництво електроенергії на Хмельницькій AЕС через теплу погоду.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: expro.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!