RSS
Новости
20 декабря 2019, 21:34
Швейцарія зупинила АЕС у рамках відмови від атомної енергії
Швейцарія вивела з експлуатації одну з п'яти АЕС у рамках процесу відмови від атомної енергії.

Зазначається, що станція Мюленбергська, потужністю 373 мегават, яку відкрили в 1972 році, виробляла достатньо електроенергії, щоб покрити споживання енергії сусіднього міста Берн протягом більш ніж ста років.

Під час прямого ефіру на швейцарському телебаченні, в 12:30 технік натиснув дві кнопки в кімнаті управління, щоб зупинити ланцюгову реакцію і деактивувати реактор, закриваючи станцію назавжди.

Рішення відмовитися від ядерної енергетики було підтримане на референдумі 2017 року, який також підтримав плани уряду просувати постійну енергетику з субсидіями на розвиток сонячної, вітрової та гідроенергетики.

У свою чергу, Німеччина повинна відмовитися від атомних електростанцій до 2022 року, водночас уряд Швейцарії заявив, що не буде будувати нові ядерні реактори та виведе з експлуатації існуючі станції наприкінці їхнього терміну служби. Зараз ще не обрали дати для зупинки інших атомних електростанцій Швейцарії.

Відзначається, що наступною станцією, яка припинить свою роботу, буде Бецнау, яка є однією з найстаріших в країні та знаходиться біля кордону з Німеччиною.

Раніше повідомлялося, що Швейцарія стане вуглецево-нейтральної до 2050 року

Уряд Швейцарії заявив, що до 2050 року країна стане кліматично нейтральною. Це означає, що викиди парникових газів будуть знижені до рівнів, які можуть бути поглинені природним шляхом або за допомогою технологій уловлювання.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: depo.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое