RSS
Новости
7 февраля 2020, 12:26
В Індії запустять потяг на водневих паливних елементах
Індійські залізниці працюють над створенням приміського поїзда, що працює на водні, і висловили зацікавленість в участі промисловості, сказав міністр залізничного транспорту Піюш Гойял.

«Планується, що водень буде виробляти промисловість Індії, а не залізниця. Рішення про введення водневих поїздів для далеких маршрутів буде засновано на розвитку технології», - заявив Гойял.

TATA Motors розробила сім автобусів на водневих паливних елементах, які відповідають міжнародним стандартам безпеки. Крім того, Міжнародна організація по стандартизації, Товариство інженерів-автомобілебудівників і ООН опублікували суворі стандарти безпеки для використання водню в транспортних засобах.

«Типові випробування цих транспортних засобів показали, що водень, як транспортне паливо, безпечний в обігу та використанні. Точно так же аспекти безпеки пасажирів повинні бути невід'ємною частиною технічних характеристик поїздів з водневим приводом», - сказав міністр.

 Цей крок є частиною зусиль залізниць по екологізації використання палива. Індійські залізниці вже встановили сонячні панелі на даху поїздів з дизельним електричним складом (DEMU) потужністю 4,5 кВт.

Крім того, почали змішування високошвидкісного дизеля з 5-відсотковим біодизелем для залізничних локомотивів. Перевізник також запустив пілотні проекти, що включають запуск більше ніж 18 поїздів DEMU з СПГ.

Раніше ЕлектроВісті писали, що у Данії випробують поїзда на акумуляторних батареях. Потяги з батареями повинні бути випробувані на двох залізничних лініях у Данії у 2020 році.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: kosatka.media
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое