RSS
Новости
20 марта 2020, 22:43
Sharp подала в Японії в суд на Tesla і вимагає заборонити ввезення електромобілів
Японська компанія Sharp активізувала свою діяльність на правовому полі. За останні місяці Sharp подала позови проти ряду компаній, звинувативши їх в крадіжці технологій або неправомірному використанні патентів. Як стало відомо днями, під роздачу також потрапила американська компанія Tesla.

Підрозділ Sharp в місті Осака подало позов до Токійського окружного суду проти японського підрозділу компанії Tesla.  У поданому документі Sharp стверджує, що американський виробник електромобілів порушив патенти компанії на бортове обладнання зв'язку.

 Як запобіжний захід проти порушень Tesla компанія Sharp просить суд заборонити ввезення в країну трьох моделей електромобілів компанії.  Компанія Sharp в минулому займалася розробкою і виробництвом широкого спектру електронних компонентів, включаючи автомобільну електроніку.  Наприклад, в 2007 році це було однією з цілей кооперації діяльності Sharp і компанії Pioneer.  Незабаром після цього криза 2008 року і загальне уповільнення економіки Японії поставили хрест на спільну роботу компаній, але щось було збережено в патентах.

 З початку року Sharp подала патентні позови проти компаній Vizio і OPPO і ряду інших виробників телевізійних панелей і виробів.  Японський виробник звинувачує їх в порушенні 12 патентів, що стосуються виробництва LCD-панелей.  Позов проти Tesla занурює Sharp в світ автопрому.  Зрештою, електромобілі Tesla - це ж гаджети, як запевняє нас Ілон Маск і його шанувальники.

Раніше повідомлялося, що покупці китайських Model 3 подали позов до суду на Tesla через відсутність у електрокарах автопілота.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: 3dnews.ru
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!