RSS
Новости
22 мая 2020, 17:21
Ford запатентував сонячний купол для зарядки електромобілів
Ford вже не перший рік всерйоз зайнятий електромобільними розробками. Цього разу компанія подала патентну заявку на даховий пристрій, який після натискання кнопки розгортається у вигляді купола. У розгорнутому вигляді конструкція виглядає як захисний автомобільний кокон, покритий сонячними батареями.

Таке рішення, впевнені інженери Ford, дозволить захопити більше сонячної енергії, ніж якщо б панелі просто були розміщені на даху машини.

У заявці на патент компанія описує систему так:

Гнучкий щит, який розгортається за рахунок повітряного насоса з автономним живленням від сонячної енергії; форма щита підтримується завдяки полімеру з ефектом пам'яті. У складеному стані «кокон» знаходиться всередині спеціального короба на даху.


Поки до кінця незрозуміло, як саме буде влаштована система, якщо Ford запустить її серійне виробництво. Однак загальне уявлення вже є. Суть розробки в тому, що електромобіль буде підзаряджатися від сонця на парковці під відкритим небом, а за рахунок збільшеної площі панелей цей процес буде більш ефективним. Крім того, купол захистить машину від зовнішнього впливу.

Нагадаємо, Ford запатентував автомобіль з вбудованим електро-мотоциклом.

 

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: ecotechnica.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!