RSS
Новости
10 июля 2020, 11:21
"Нафтогаз" запустила першу сонячну електростанцію
Група Нафтогаз ввела в експлуатацію сонячну електростанцію "Андріївка" в Балаклійському районі Харківської області.

Про це повідомляє пресслужба компанії.

У компанії зазначають, що СЕС "Андріївка" - пілотний проект дивізіону "Нова енергія", завданням якого є аналіз технічних і регуляторних механізмів розвитку відновлюваної енергетики для групи.

Потужність станції становить 0,999 МВт. Станція отримала "зелений" тариф з липня 2020 року.

"Відновлювана енергетика - один з пріоритетів групи "Нафтогаз". Такий підхід відповідає глобальним тенденціям розвитку енергетики. Підприємства групи "Нафтогаз" вже використовують сонячні панелі в якості додаткового джерела електроенергії на адміністративних будівлях. Це навчило нас працювати з проектами ВДЕ і дозволило успішно комерціалізувати "Андріївку", - зазначив менеджер проєкту Сергій Овчаренко.

У компанії уточнили, що подальші плани у сфері "зелених" проєктів передбачають завершення будівництва значно потужнішої сонячної електростанції в Житомирській області вже у вересні цього року, а також розширення мережі електрозарядних станцій в столиці.

Нагадаємо, що національна акціонерна компанія "Нафтогаз України" планує розширювати свою діяльність в напрямках відновлюваної енергетики, біогазу і водневих технологій. Про це під час онлайн-дискусії заявив глава правління "Нафтогазу" Андрій Коболєв.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: epravda.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!