RSS
Новости
24 июля 2020, 10:18
Нафтогазовий концерн Repsol купує активи в сонячній та вітровій енергетиці Чилі
Іспанський нафтогазовий концерн Repsol розширює свою діяльність в галузі відновлюваних джерел енергії, уклавши угоду з Grupo Ibereólica Renovables, та отримавши тим самим доступ до портфеля проєктів ВДЕ в Чилі, що знаходяться на різних стадіях розробки.

Repsol та Grupo Ibereólica Renovables створять спільне підприємство, в якому кожна сторона буде володіти 50% акцій. Repsol заплатив за свою частку 168 мільйонів євро, що допоможе новій компанії завершити п'ять проєктів в галузі відновлюваних джерел енергії протягом наступних п'яти років.

Спільне підприємство в Чилі отримає диверсифікований портфель активів (52% вітрової та 48% сонячної енергії). Сюди входять 78 МВт відновлювальної генеруючої потужності, яка вже знаходиться в експлуатації, 110 МВт в процесі будівництва 1500 МВт на просунутій стадії розвитку з плановим введенням в експлуатацію до 2025 року. Ще 1000 МВт планується побудувати до 2030 року.

Таким чином, Repsol отримує доступ до якісних великих активів і перспективних проєктів на добре розвиненому ринку Чилі, який буде рости завдяки рясним сонячним та вітровим ресурсам.

Умови угоди дозволяють Repsol взяти підприємство під повний контроль з 2025 року.

У грудні минулого року іспанська нафтогазова компанія наробила шуму в енергетичній галузі, пообіцявши, першою з нафтової галузі, досягти до 2050 року чистих нульових викидів від своєї діяльності (net zero emissions).

Новий чилійський проєкт Repsol в області ВДЕ є одним з кроків до цієї мети.

Нагадаємо, іспанський нафтогазовий гігант Repsol запустив Solmatch, перше велике «сонячне співтовариство» в Іспанії. Repsol заявляє, що трансформує і диверсифікує свій бізнес, щоб сприяти досягненню цілей Паризької угоди, і його нове рішення відповідає його прагненню стати компанією з нульовим рівнем викидів до 2050 року.

Раніше повідомлялось, що іспанський нафтогазовий гігант Repsol заявив, що починає відразу два «інноваційні проєкти», спрямовані на зниження викидів СО2, вуглецевого сліду групи відповідно до раніше встановлених цілей забезпечити нульовий баланс викидів від діяльності до 2050 року.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: renen.ru
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!