RSS
Новости
13 ноября 2020, 19:29
«Енергоатом» планує у першій половині 2021 р прийняти на ЦСВЯП перші партії відпрацьованого ядерного палива
ДП «НАЕК «Енергоатом» планує у першій половині 2021р прийняти перші партії відпрацьованого ядерного палива на майданчику Централізованого сховища відпрацьованого ядерного палива (будується у зоні відчуження ЧАЕС, Київська обл), при цьому першу чергу сховища компанія планує здати в експлуатацію до 22 грудня 2020р.

«До Дня енергетика, 22 грудня, перший пусковий комплекс буде повністю готовий. І вже у першому півріччі 2021 року, після отримання ліцензії на експлуатацію від Держатомрегулювання, до сховища заїде на зберігання перша партія ВЯП», - сказав т.в.о. президента ДП «НАЕК «Енергоатом» Петро Котін.

За даними прес-центру, станом на 13 листопада, будівельна готовність сховища становить 87%.

На сьогодні не завершений ремонт залізничної колії «Вільча-Янів» довжиною 43 км, також залишається проблемою підключення ЦСВЯП до підстанції «Буряківка». Ділянка залізниці не будується оскільки підрозділи Державного агентства з управління зоною відчуження не провели вирубку лісу, що відбулося через те, що Мінфін не затвердив зміни до планів Мінекології.

Для вирішення цієї проблеми прем’єр-міністр Денис Шмигаль доручив Мінфіну виділити кошти на добудову ділянки залізниці, а «Укрзалізниці» - завершити будівництво.

Раніше повідомлялося, що Міненерго наказало «Енергоатому» активізувати будівництво ЦСВЯП за зверненням Holtec International

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: expro.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!