RSS
Новости
4 декабря 2020, 10:50
LONGi продала вже 20 ГВт сонячних модулів в поточному році
Китайська вертикально-інтегрована компанія сонячної індустрії LONGi, найбільший виробник кремнієвих пластин, оголосила, що вона стала першим «сонячним брендом» у світі, що досяг позначки річного обсягу продажів у 20 ГВт.

У 2019 році глобальним лідером з постачання сонячних панелей була JinkoSolar, відвантаживши 14,2 ГВт.

Нещодавно Jinko заявила, що збільшить виробничі потужності до 30 ГВт до кінця поточного року, а плановий обсяг продажів на 2020 р залишається на рівні 18-20 ГВт (для порівняння відзначимо, що у 2016 році JinkoSolar посіла перше місце, продавши 6,7 ГВт).

Є ймовірність, що LONGi може випередити JinkoSolar за результатами поточного року. У першому півріччі LONGi займала друге місце.

Флагманський сонячний модуль LONGi Hi-MO 5 має потужність 540 Вт і зібраний з пластин новітнього формату М10 (182 мм), який компанія просуває разом з іншими учасниками ринку.

Стрімкість зростання обсягів поставок від лідерів ринку, говорить не тільки (і не стільки) про темпи зростання сонячної енергетики, а й про інтенсивні процеси консолідації в галузі.

Раніше ЕлектроВісті писали, що китайська компанія LONGi офіційно вступила в міжнародну ініціативу RE100 та взяла зобов'язання використовувати з 2028 роки тільки відновлювальну електроенергію у всій своїй глобальній діяльності.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: renen.ru
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!