RSS
Новости
15 января 2021, 11:22
Total інвестує в проєкти сонячної генерації та зберігання енергії в США загальним обсягом 1,6 ГВт
Французький нафтогазовий концерн Total та 174 Power Global, дочірня компанія корейської Hanwha Group, підписали угоду про створення спільного підприємства (50/50) для розробки 12 проєктів сонячної енергетики та накопичення енергії сукупною потужністю 1,6 гігават (ГВт) в США.

Перший об'єкт вже почав вироблення електроенергії в 2020 році, а інші будуть запущені в період з 2022 по 2024 роки. Проєкти розташовані в Техасі, Неваді, Орегоні, Вайомінгу та Вірджинії.

«Ця угода є першим значним кроком для Total на ринку сонячної енергії промислового масштабу в США. Вона відповідає нашому прагненню мати в портфелі 35 ГВт потужностей ВДЕ по всьому світу до 2025 року », - зазначив Жюльєн Пуже, директор з відновлюваних джерел енергії Total. «Я дуже радий розширити наше давнє співробітництво з Hanwha Group в галузі відновлюваних джерел енергії та внести успішний внесок в розвиток сонячної енергетики в США».

Корейська група Hanwha є великим конгломератом, активним в тому числі і в сонячній енергетиці. Hanwha Q-Cells входить в десятку найбільших світових виробників сонячних модулів.

Купівля проєктів електроенергетики на різних стадіях опрацювання є ключовим напрямком стратегії розширення бізнесу Total в секторі ВДЕ.

У 2020 році французькі нафтовики зробили ряд великих придбань в сонячній енергетиці. Зокрема, в Індії компанія придбала 2,3 ГВт.

На кінець минулого року портфель діючих електростанцій Total, що працюють на основі відновлюваних джерел енергії, досяг 7 ГВт.

Раніше ЕлектроВісті писали, що нафтогазовий концерн Total та енергетичний гігант Engie підписали угоду про співпрацю з проєктування, розробки, будівництва та експлуатації проєкту Masshylia, найбільшого у Франції, як вони заявили, об'єкта з виробництва відновлюваного водню.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: renen.ru
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое