RSS
Новости
22 января, 17:49
Axpo з партнером збудують сонячну електростанцію на 2,2 МВт у Швейцарії
Швейцарська енергетична компанія Axpo в партнерстві з локальним постачальником електроенергії IWB збудують сонячну електростанцію потужністю 2,2 МВт, в рамках підписаного договору (Power purchase agreement) про придбання всіх обсягів е/е з цієї станції протягом 20 років - мережею місцевих супермаркетів Denner.

Про це 21 січня повідомив прес-центр Axpo.

«Axpo та IWB спільно впроваджують найбільшу альпійську сонячну електростанцію в Швейцарії. Партнери встановлять і запустять в експлуатацію перший проект потужністю 2,2 МВт на дамбі Muttsee вже цього літа. Мережа супермаркетів Denner використовуватиме сонячну електроенергію з даної станції протягом 20 років», - йдеться у повідомленні компанії.

Як зауважив генеральний директор Axpo - Крістоф Бренд, недостатня нормативно-правова базова у Швейцарії, хоча і робить установку цього типу економічно недоцільною, проте компанія вирішила все одно реалізувати проект, щоб заявити про себе і просувати швейцарську енергетичну трансформацію вперед.

«Ми також розглядаємо проект як важливий внесок у дискусію щодо майбутніх законодавчих правок», - сказав Бренд.

В свою чергу, виконавчий директор IWB (частка у даному проекті 49%) – Клаус Шмідт зазначив наступне: «Компанія прагне до екологічно безпечного енергопостачанню, частково це пов'язано з розширенням виробництва електроенергії за рахунок сонячної енергії в Швейцарії».

За даними компаній, сонячна електростанція буде виробляти 3,3 млн кВт-год електроенергії на рік, складатись з 5 тис модулів, та буде встановлена на висоті 2500 м над рівнем моря. А перевагою станції є значна генерація у зимовий період, завдяки її високогірному розташуванню на дамбі Muttsee.

Нагадаємо, енергетичний концерн Ахро отримав дозвіл на будівництво СЕС на дамбі в Альпах.

 

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: expro.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!