RSS
Новости
19 февраля 2021, 20:32
TIU Canada оскаржить рішення суду про відключення СЕС в Нікополі
ТОВ "Екотехніка Нікополь" (TIU Canada) оскаржить рішення Господарського суду Києва, який відхилив вимоги компанії до акціонерного товариства "Нікопольський завод феросплавів" (НЗФ), яке відключило СЕС 10,5 МВт від електромережі в березні 2020 року.


"TIU Canada оголосила про намір подати апеляційну скаргу на рішення суду першої інстанції у справі проти НЗФ про нелегальне відключенні електростанції. Такі дії обумовлені рішенням Київського господарського суду від 26 січня, який виніс рішення на користь НЗФ, незважаючи на значну кількість доказів, які були представлені  юридичною командою компанії ", - зазначено в прес-релізі.

У TIU Canada відзначили, що подібне рішення суду - не єдиний випадок для міжнародних інвесторів в Україні, що призводить до скорочення прямих іноземних інвестицій в країну із-за відсутності верховенства права та поширення корупції.

 "Українці та іноземні інвестори втомилися від олігархії і несправедливості. Євроатлантичні прагнення українського народу ніколи не принесуть плодів, якщо адміністрація не проведе справжню судову реформу і повну деолігархізацію економіки і влади. На сьогоднішній день зусилля держави недостатні і не приносять користі проти закріплених інтересів, які регулярно погіршують ефективність  діяльності українських інститутів - судових чи бюрократичних ", - зазначив президент TIU Canada Майкл Юркович.

TIU Canada працює в Україні з 2016 року.  Компанія ввела в експлуатацію СЕС 10,5 МВт в Нікополі в січні 2018 року, СЕС 11 МВт в Миколаївській області - в квітні 2019 року.  Крім того, TIU Canada запустила СЕС 33 МВт в Одеській області.  Інвестиції компанії в сонячну енергетику, яка стала першим інвестором в Україні в рамках Канадсько-Українського угоди про зону вільної торгівлі (CUFTA), склали понад $ 65 млн.

Раніше повідомлялося, що TIU Canada через суд вимагає від НЗФ відновити підключення її СЕС 10,5 МВт до мережі

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: reform.energy
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое