RSS
Новости
26 февраля 2021, 16:30
Найбільший виробник електроенергії в Техасі отримав більше 1 млрд збитків під час нещодавнього блекауту
Компанія Vistra, найбільший незалежний виробник електроенергії в США, підрахувала, що її фінансові збитки через зимовий шторм в Техасі минулого тижня, можуть скласти 1,3 мільярда доларів, так як компанія була змушена купувати електроенергію на оптовому ринку електричної енергії штату, щоб відшкодувати втрачену генерацію.

Компанія володіє 19 об'єктами генерації в Техасі потужністю понад 18 гігават, більшість з яких працюють на природному газі або вугіллі.

Виконавчий директор компанії Курт Морган заявив на цьому тижні законодавчій комісії Техасу, що поставки природного газу на його заводи були перервані під час шторму, оскільки замерзли гирла свердловин, переробні підприємства втратили потужність і тиск в трубопроводах впав. Він сказав, що купи вугілля перетворилися в заморожену субстанцію, а поїзди, що доставляють вугілля, прибули із запізненням.

Проте, за оцінками Vistra, вона виробила близько 25-30 відсотків всієї електроенергії, виробленої в Техасі під час шторму, що перевищує її ринкову частку в 18 відсотків потужності.

Компанія заявила, повідомляючи результати за 2020 рік у п'ятницю, що їй довелося купувати електроенергію на оптовому ринку Техасу за цінами, рівними або близькими до граничної ціни в 9000 доларів за МВт*год. 

Керівництво оцінило одноразовий збиток від шторму в розмірі 900-1,3 млрд доларів з урахуванням коректувань і включаючи зміни даних про ціни з боку оператора енергосистеми Техасу.

Нагадаємо, в Техасі через обмерзання випало з енергомережі майже 12 ГВт вітропарків.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: elektrovesti
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!