RSS
Новости
5 марта 2021, 12:59
Заводи Hyzon Motors забезпечать випуск 12 тис. водневих вантажівок на рік
Американська компанія Hyzon Motors оголосила про будівництво двох великих підприємств з виробництва паливних елементів для водневих вантажівок на території США. Заводи будуть працювати в парі - перший буде збирати мембранні електродні вузли, а другий - об'єднувати ці вузли з акумуляторами та випускати повноцінні агрегати. Hyzon вже вибрала майданчики та отримала дозвіл на будівництво. Потужність двох підприємств дозволить випускати по 12 тис. вантажівок на водневих паливних елементах для північноамериканського ринку в рік.

Перший завод Hyzon Motors буде розташований в селищі Болінгбрук, південно-західному передмісті Чикаго. На об'єкті площею 2,6 квадратних кілометрів компанія буде проектувати, розробляти та випускати мембранні електродні вузли - ключовий компонент для водневих вантажівок. Очікується, що виробництво на заводі в Чикаго почнеться в четвертому кварталі 2021 року.

Другий завод розташується в окрузі Монро, штат Пенсільванія. Завод буде об'єднувати батарейні блоки з вузлами та додатковим обладнанням Hyzen, а потім відправляти їх своїм партнерам для установки в автомобілі. Зараз у Hyzen один підрядник в США - дочірня компанія Berkshire Hathaway Fontaine Modification - але представники компанії обіцяють довести ефективність водневого транспорту в найближчі роки і тоді розширити коло партнерів.

Велика частина водню, виробленого в США, залишається «сірим воднем», для виробництва якого потрібно природний газ. І перший час Hyzen буде використовувати цей вид палива, але в ході розвитку водневої інфраструктури перейде на водень з відновлюваних джерел енергії. У своїх бізнес-операціях Hyzen зосередиться на корпоративному сегменті.

Попри невеликий вік компанії - офіційно Hyzon Motors була заснована в минулому році - автовиробник володіє 18-річним досвідом у виробництві водневого транспорту. Hyzon працювала над новими джерелами енергії в рамках сінгапурської Horizon Fuel Cell Technologies з 2003 року, а потім відокремилася в самостійний стартап.

Раніше повідомлялося, що компанія Hiringa Energy об'єдналася з американським виробником вантажівок на водневих паливних елементах (FCEV) Hyzon Motors в розробці екологічно чистої інфраструктури для Нової Зеландії. Hyzon зобов'язалася поставити в країну 1,5 тис. своїх вантажівок протягом п'яти років, а Hiringa скористається цим часом, щоб побудувати 24 нових станцій для заправки водневого транспорту.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: hightech.plus
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое