RSS
Новости
19 марта, 21:38
«Укренерго» отримало сертифікат відповідності системи інформаційної безпеки вимогам стандарту ISO
НЕК «Укренерго» отримала сертифікат відповідності системи управління інформаційною безпекою вимогам міжнародного стандарту ISO, що свідчить про високий рівень захищеності даних та є важливим в контексті інтеграції енергосистеми України в ENTSO-E. Про це 19 березня повідомив прес-центр компанії.

«Укренерго» отримало сертифікат відповідності системи управління інформаційною безпекою вимогам міжнародного стандарту ISO/IEC 27001:2013. За всіма напрямами діяльності компанії, що перевірялися, незалежним аудитором відзначено високий рівень системи управління інформаційною безпекою НЕК «Укренерго», - йдеться у повідомленні.

У ході аудиту було відзначено 5 позицій, за якими компанія перевиконала вимоги стандарту.

«Це стосується забезпечення ресурсами для розвитку системи управління інформаційною безпекою, створення сучасних умов обробки та збереження інформації, кластеризації ресурсів для критичних ІТ-систем, впровадження операційним центром безпеки (SOC) поведінкового аналізу небажаних подій і його взаємодія з державними органами безпеки», - додали в прес-центрі.

Під час перевірки був проведений аналіз оперативно-технологічного управління режимами роботи ОЕС України, паралельної роботи з енергосистемами суміжних держав, забезпечення передачі електроенергії магістральними та міждержавними електричними мережами, функціонування балансуючого ринку, ринку допоміжних послуг, укладання двосторонніх договорів, адміністрування комерційного обліку та комерційних розрахунків. У межах перевірки управління інформаційною безпекою перевірялась і організація фізичного захисту об’єктів системного оператора.

«Отримання сертифікату – важлива та знакова подія для «Укренерго» в контексті інтеграції енергосистеми України до ENTSO-E. Адже ми отримали підтвердження того, що в компанії впроваджена система управління інформаційною безпекою, яка відповідає, а за деякими пунктами перевищує вимоги міжнародного стандарту. Це один з індикаторів забезпечення надійності та безпеки роботи оператора системи передачі», — прокоментував директор з інформаційних технологій «Укренерго» Сергій Галаган.

Раніше повідомлялося, що Верховна рада підтримала законопроект про сертифікацію «Укренерго»

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: expro.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!