RSS
Новости
28 мая 2021, 22:42
Уряд Великобританії інвестує 236 млн. доларів у розвиток відновлюваних технологій
Уряд Великобританії оголосив про збільшення фінансування «зелених» технологій на 166,5 млн. фунтів стерлінгів ($236 млн.) в рамках плану зі створення 60 000 робочих місць по всій країні.

Багатомільйонні інвестиції надані новаторам, підприємствам, науковцям та важкій промисловості у всій Великобританії, прискорять розвиток «найважливіших технологій, що необхідні для подальшого стимулювання амбіцій Великобританії щодо кліматичних змін».

Уряд пояснив, що ці гроші допоможуть розробити технології уловлювання вуглецю, видалення парникових газів та водню, а також допоможуть знайти рішення для декарбонізації забруднюючих галузей Великобританії, включаючи виробництво, сталеливарну промисловість, енергетику та відходи.

Великобританія має амбіційні зобов’язання щодо клімату, включаючи досягнення нульових викидів до 2050 року та найамбітнішу світову кліматичну мету щодо зменшення викидів у Великобританії на 78% до 2035 року порівняно з рівнями 1990 року.

Влада має намір надати фінансування підприємствам, вченим і працівникам важкої промисловості по всій Великобританії.

«Фінансовий стимул спрямований в першу чергу на найбільш забруднюючі галузі промисловості - сприятиме швидкому розвитку технологій, які потрібні для обмеження викидів та переходу до зеленої економіки, яка зменшує витрати на бізнес, стимулює інвестиції та створює робочі місця», - повідомила британський міністр енергетики Анн-Марі Тревельян.

Прем'єр-міністр Великобританії Борис Джонсон представив план «озеленення» промисловості, який складається з десяти пунктів. План передбачає видалення 10 мегатонн вуглекислого газу, створення 5 ГВт водневих потужностей до 2030 року та 250 000 робочих місць у сфері відновлюваної енергетики.

Раніше повідомлялося, що уряд Великобританії виділив 11 млн. євро гранту виробникам віскі для переходу на відновлювану енергію

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: ecotown.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое