RSS
Новости
11 июня 2021, 12:26
Ілон Маск представив «найшвидший» електромобіль Tesla Model S Plaid
Ілон Маск на фабриці Tesla в місті Фрімонт, штат Каліфорнія, провів презентацію нового електромобіля Model S Plaid, розповівши про його технічні характеристики.

За заявою компанії, це найшвидший електромобіль серійного виробництва у світі.

Розгін до 100 км / год забезпечується трохи більше ніж за дві секунди, а максимальна швидкість складає 320 км / ч.

Дальність ходу без підзарядки - близько 630 км. При цьому машину досить зарядити 15 хвилин, щоб забезпечити половину цієї відстані

Внутрішній інтер'єр зазнав значних змін. У салоні встановлено два сенсорні екрани для управління системами автомобіля і кілька модулів зарядки для смартфонів та інших пристроїв.

Передній дисплей діагоналлю 17 дюймів з роздільною здатністю 2200x1300 підходить в тому числі для фільмів та ігор.

Інженери Tesla також розробили спеціальний кодек для об'ємного звуку в салоні і встановили 22 динаміки.

Підтверджена графіка AMD з архітектурою RDNA 2, яка забезпечує обчислювальну потужність на рівні PlayStation 5. Дискретна відеокарта активується лише в вимогливих задачах.

Однією з таких задач може бути запуск високопродуктивної гри. Як приклад продемонстрували Cyberpunk 2077, який працює з частотою 60 кадрів в секунду.

Вартість електромобіля складає близько $ 130 тисяч. Замовники вже отримали 25 екземплярів, а протягом тижня планується поставити ще кілька сотень.

Раніше повідомлялося, що Жером Гильєн, один з директорів Tesla, який очолював розробку електричних фур Tesla Semi, покинув компанію. Це стало відомо з документів, поданих до Комісії з цінних паперів і бірж США. Гильєн покинув свій пост всього через три місяці після того, як був переведений з посади президента всього автомобільного бізнесу Tesla, яким керував з 2018 року.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: vc.ru
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!