RSS
Новости
17 декабря 2021, 12:55
Citroen, Opel і Peugeot розпочали виробництво фургонів із водневими двигунами
Концерн Stellantis запустив у виробництво комерційні моделі, що працюють на водні. Такі версії з'явилися у фургонів Citroen Jumpy, Opel Vivaro та Peugeot Expert. Вони розганяються до 130 км/год і мають запас ходу в 350 км. Їхня вантажопідйомність – 1 тонна.

Citroen e-Jumpy Hydrogen, Opel Vivaro-e Hydrogen і Peugeot e-Expert Hydrogen оснащені тим же 136-сильним електромотором, що й суто електричні версії. Однак акумуляторна батарея в них значно менша – ємністю 10,5 кВт∙год. Звільнене місце зайняли паливні осередки та балони, розраховані на 4,4 кг водню.

У паливних осередках відбувається реакція водню, за якої виділяється електроенергія, що живить мотор. Фургони Citroen, Opel і Peugeot розганяються до  130 км/год, а запасу палива вистачає, щоб проїхати 350 км/год.

Нова силова установка не вплинула на місткість фургонів. Вони доступні у версіях завдовжки 4959 і 5306 мм із об'ємом вантажного відсіку до  6,1 куб. м. Вантажопідйомність складає 1000 кг.

У розвиток водневих технологій концерн Stellantis інвестував близько 60 млрд євро. Ці кошти підуть не тільки в розробку моделей із паливними осередками, а й у створення мережі водневих заправних станцій для них.

Раніше повідомлялося, що Peugeot повністю відмовиться від бензинових та дизельних двигунів

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: focus.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое