RSS
Новости
4 февраля 2022, 09:32
Виробник сонячних модулів першим у галузі запропонував 40-річну гарантію на свій продукт
Компанія Maxeon Solar Technologies зі штаб-квартирою в Сінгапурі, створена SunPower спільно з китайською Tianjin Zhonghuan Semiconductor Co. оголосила, що пропонує унікальну 40-річну гарантію від виробничого браку та 40-річну гарантію на продуктивність.

«Нова 40-річна гарантія SunPower Maxeon заснована на зовнішніх польових дослідженнях понад 33 мільйонів панелей, встановлених у всьому світі, всебічних прискорених випробуваннях, проведених Maxeon та третіми сторонами, а також на фізичній моделі, яку Maxeon використовує для визначення очікуваного впливу на продуктивність основних причин деградації та відмови», - заявив виробник.

За даними компанії, її модулі мають мінімальну гарантовану продуктивність в 98% протягом першого року експлуатації, за яким слідує максимальна річна деградація 0,25% протягом наступних 39 років. "Результатом є безпрецедентний гарантований рівень потужності 88,3% наприкінці 40-го року, що означає, що панелі Maxeon IBC забезпечують на 9,5% більше енергії через 40 років, ніж стандартні сонячні панелі через 25 років", - також йдеться в повідомленні.

"Ми раді можливості запропонувати нашим клієнтам найдовшу і повну гарантію в галузі", - додає Джефф Уотерс, генеральний директор Maxeon Solar Technologies. «Ми витратили більше 35 років на вдосконалення запатентованої конструкції осередків та панелей нашої технології, і це вселило впевненість, що наші панелі прослужать понад 40 років у польових умовах».

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: renen.ru
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое