RSS
Новости
11 февраля 2022, 11:12
Міненерго запропонувало обмежити обсяги продажу електроенергії на РДН
Міністерство енергетики звернулося до Комітету Верховної Ради з питань енергетики та житлово-комунальних з пропозицією обмежити обсяг продажу електричної енергії електропостачальниками (трейдерами) на ринку «на добу наперед» (РДН). Про це повідомляє пресслужба міністерства.

Цей обсяг не має перевищувати 10% від зареєстрованого обсягу купівлі електричної енергії за двосторонніми договорами. 

Зазначена норма про обмеження продажу була запроваджена змінами до Закону України «Про ринок електричної енергії», що були прийняті Верховною Радою 14 липня 2021 року і діяли до 1 листопада 2021 року.  

«Вони продемонстрували позитивний вплив на функціонування ринку електричної енергії, сприяли стабілізації ціноутворення і підвищили його прозорість», – йдеться у повідомленні. Також пропонується продовжити дію змін до Закону України «Про ринок електричної енергії», які стосуються обов’язкового продажу електроенергії виробниками всіх форм власності (окрім тих виробників, яким встановлено «зелений» тариф та виробників електричної енергії, які за результатами аукціону набули право на підтримку) на ринку двосторонніх договорів виключно на електронних аукціонах. Цю норму пропонується продовжити до 1 квітня 2023 року.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: kosatka.media
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!