RSS
Новости
23 февраля 2022, 12:48
В Англії запрацювала перша в Європі «сонячна» зарядна станція для електричних літаків
Британська компанія Nuncats ввела в експлуатацію пілотну станцію на аеродромі в Олд-Бакенхемі, приблизно в 150 км на північний схід від Лондона. Вона має продемонструвати роботу фотоелектричної зарядної станції для електричних літаків.

Станція потужністю 14 кВт оснащена сонячними модулями 33 Q Peak Duo L-G8 від корейського виробника Hanwha Q-Cells. Модулі змонтовані на рамі, розробленій британським установником сонячних батарей Renenergy, яка схожа на конструкцію «сонячних» навісів. За словами Nuncats, це перший об’єкт такого типу в Європі.

Модулі забезпечують сонячною енергією спеціально адаптований літак Zenith 750 – «електричний Sky Jeep». Цей прототип має акумулятор на 30 кВт·год, якого вистачить на 30-хвилинний політ. За словами Nuncats, це мінімум для використання в сільській місцевості. Зараз на аеродромі використовується однофазний зарядний пристрій потужністю 5 кВт.

Тім Брідж, співзасновник Nuncats, сподівається, що цей об’єкт стане стартовим майданчиком для подальшої електрифікації повітряного простору.

Раніше повідомлялося, що електричний літак Roll-Royce здійснив перший політ

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: ecotown.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое