RSS
Новости
20 апреля 2022, 15:32
Shell відкликає персонал із російських проєктів – Bloomberg
Британський енергетичний гігант Shell почав відкликати персонал зі своїх спільних підприємств з російським ПАТ "Газпром" у рамках плану виходу з РФ у відповідь на війну в Україні.

Про це пише Bloomberg з поиланням на джерела.

За словами співозмовників агентства, десятки співробітників Shell, які тимчасово працювали на проєкті експорту скрапленого природного газу "Сахалін-2" в Росії, були вивезені на вихідних, щоб повернутися до інших офісів.

У заяві компанії, за даними Bloomberg, йдеться, що Shell поетапно виводить своїх співробітників із СП із "Газпромом" та "Газпром нефтью".

"Наша ключова увага в цьому процесі приділяється безпеці наших співробітників та операцій, а також дотриманню законів, що застосовуються", - підкреслив представник компанії.

Нагадаємо, нафтогазовий гігант Shell повністю зупиняє купівлю нафти з Росії на спотовому ринку, а також працює над тим, аби повністю виключити російську нафту з поставок.

Також компанія поетапно вилучатиме нафтопродукти, трубопровідний газ та СПГ з російського ринку. Тобто, фактично, згорне мережу АЗС в країні.

Раніше повідомлялося, що німецький розробник SAP зупиняє продажі в Росії та Білорусі і запускає програму допомоги українським біженцям

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: epravda.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое