RSS
Новости
25 апреля 2022, 16:09
Британія планує відновити видобуток вугілля для зниження залежності від палива з РФ
У Британії обговорюють можливість вперше за 30 років відкрити вугільну шахту для зниження залежності від російських енергоносіїв. Міністр житлово-комунального господарства Майкл Гоув підтримує такі плани, повідомляє Telegraph, посилаючись на джерела у Консервативній партії.

«Я не знаю напевно, але в мене склалося враження, що він збирається це схвалити», - наводить газета слова одного зі співрозмовників.

Згідно з повідомленням, шахта може бути відкрита у графстві Камбрія. Коксівне вугілля, що видобувається на ній, планується застосовувати в сталеливарному виробництві. Зазначається, що до української кризи Лондон імпортував близько 40% коксівного вугілля з Росії.

Telegraph нагадує, що британська влада схвалила відкриття вугільної шахти ще в жовтні 2020 року, проте процес затягнувся через вивчення екологічних наслідків такого кроку. Остаточне рішення має бути ухвалене до 7 липня, але це може статися вже у середині травня, додає видання.

Міністр енергетики Великобританії Квасі Квартенг заявив, що країна має намір незабаром озвучити амбітні плани щодо будівництва нових атомних електростанцій. Курс збільшення виробництва ядерної енергії стане частиною значного розширення виробництва власної енергетики, прийнятого через процесів Росії.

Раніше повідомлялося, що уряд Великобританії схвалив нову енергетичну стратегію: розвиток ВДЕ стане гарантією енергетичної безпеки країни

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: kosatka.media
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое