RSS
Новости
2 мая 2022, 16:31
Американська NextDecade підписала з французькою Engie 15-річний договір щодо поставки LNG
Американська корпорація NextDecade 2 травня повідомила про укладення з французькою Engie 15-річного договору купівлі-продажу (SPA) щодо поставок LNG у рамках проєкту NextDecade з експорту LNG у Ріо-Ґранде, Техас.

Відповідно до угоди SPA Engie купуватиме 1,75 млн т LNG на рік (2,415 млрд куб м) на умовах free-on-board («FOB»). Постачання LNG будуть здійснюватися з перших двох ліній Rio Grande LNG, при цьому перша лінія, як очікується, розпочне комерційну експлуатацію вже у 2026р.

«Ми раді оголосити про цю угоду з Engie, великим європейським постачальником енергії та лідером у глобальному переході до низьковуглецевих енергетичних рішень», - сказав голова та виконавчий директор NextDecade Метт Шацман.

Нагадаємо, у 2020р компанії уже вели перемовини щодо довгострокової угоди з постачання LNG, проте у листопаді 2020р Engie припинила перемовини. Тоді іноземні видання пояснювали це тиском зі сторони природозахисників, які виступали проти укладення угоди з NextDecade, що виробляє LNG із сланцевого газу. Проте, на фоні російської агресії проти України, Франція шукає інші шляхи поставок, щоб замінити російський газ.

Раніше повідомлялося, що Німеччина заявила, що не планує видобувати сланцевий газ

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: expro.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое