RSS
Новости
4 мая, 12:35
Харківська ТЕЦ-5 припинила виробництво електро- та теплоенергії
ПрАТ "Харківська ТЕЦ-5" на початку травня призупинила виробництво електричної та теплової енергії через високу ціну на газ. Про це компанія повідомила у пресрелізі.

Компанія пояснила, що наприкінці квітня закінчилася дія положення про ПСО, згідно з яким ТЕЦ отримувала газ для генерації за пільговою ціною – 7 тис. грн/1 тис. куб. м. Наразі вартість комерційного газу становить 28,6 тис. грн/1 тис. куб. м.

Харківська ТЕЦ-5 пропонувала різні варіанти вирішення цієї проблеми, зокрема, встановлення економічно обгрунтованої ціни на додаткову послугу щодо забезпечення регулювання частоти та активної потужності в Об'єднаній енергосистемі України, що дозволило б провідним виробникам електроенергії та тепла працювати, без накопичення збитків.

В компанії сподіваються, що Міністерство енергетики, Нацкомісія, яка здійснює держрегулювання у сферах енергетики та комунальних послуг та НЕК "Укренерго" прислухаються до генераційної спільноти та її пропозицій".

Харківська ТЕЦ-5 до свого припинення щодобово виробляла близько 4,5 млн кВт-год електроенергії для ОЕС України та близько 5 тис. Гкал теплової енергії для споживачів Харківщини.

Раніше повідомлялося, що Запорізька АЕС виробляє достатньо електроенергії для потреб населення та промисловості

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: ua-energy
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!