RSS
Новости
4 мая 2022, 15:39
"Укренерго" за три дні травня ввела в работу дві ЛЕП 330кВ і підстанцію в Київській області
НЕК "Укренерго" за перші 3 дні травня ввела в роботу дві високовольтні лінії електропередач 330кВ та відновлене обладнання підстанції у Київській області.

Про це компанія повідомила у Телеграм-каналі 3 травня.

"Також у центральному регіоні України ремонтники компанії завершили аварійне відновлення ще двох ліній 330кВ", – зазначили у НЕК.

На цей  час "Укренерго" також завершує ремонт великої магістралі 750кВ, що проходить через західний та північний регіони країни, однієї лінії 330кВ у Київській області та однієї – на сході. На двох підстанціях на півночі продовжуються роботи з випробування релейного захисту та обладнання розподільних установок.

Крім того, як проінформували в НЕК, найближчими тижнями бригади завершать роботи на кількох лініях 750кВ та 330кВ у столичному та східному регіонах. Зокрема, потрібно замінити дев'ять металевих та чотири залізобетонні опори, понад 3,5 км дроту, усунути пориви дротів. На сході продовжуються огляди ліній за погодженням з військовими.

Раніше повідомлялося, що "Укренерго" відкрило нову високовольтну лінію 330кВ вартістю майже 0,55 млрд грн – голова правління

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: reform.energy
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое