RSS
Новости
12 мая, 14:27
В І кварталі 2022р «Укренерго» отримало 2 млрд грн прибутку – Кудрицький
В І кварталі 2022р оператор системи передачі «Укренерго» отримав 2 млрд грн чистого прибутку. За 2021р компанія отримала 140 млн грн прибутку.

Про це повідомив Голова НЕК «Укренерго» Володимир Кудрицький під час прес-конференції на тему відновлення магістральних електромереж на звільнених територіях, а також щодо умов роботи компанії під час війни.

«В 2021 році, незважаючи на те, що у тарифі нам не додали близько 7 млрд грн, ми змогли вийти на помірний прибуток – 140 млн грн. Це ще не аудійовані фінансові результати, але це вже фінансові звіти, які ми подали в органи статистики. І в першому кварталі, незважаючи на масштабні руйнування, падіння передачі, ми змогли вийти на 2 млрд грн чистого прибутку… Ми завдяки успішним діям на балансуючому ринку, доходам від доступу до міждержавних ліній електропередач та прибутковій операційній діяльності, ми змогли в першому кварталі 2022р вийти на досить солідний чистий прибуток», - вказав Кудрицький.

Також, Володимир Кудрицький вказав, що «Укренерго» за 2021р сплатило державі понад 1,2 млрд грн податків, а в першому кварталі – 0,5 млрд грн.

«Ми плануємо також достроково сплатити 120 млн грн податків авансом, щоб наша держава, наше військо могло мати ці ресурси та використовувати їх для нашої перемоги», - наголосив Кудрицький.

Також, Голова «Укренерго» наголосив, що початок експорту електроенергії до Молдови не тільки приносить Україні фінансові ресурси, а й зменшує залежність Молдови від електроенергії з підконтрольної рф Молдовської ДРЕС.

Кудрицький наголосив, що електростанції, що розташовані на тимчасово окупованих територіях, зокрема, Запорізька АЕС, Каховська ГЕС, працюють на українську енергетичну систему.

Раніше повідомлялося, що "Укренерго" сплатило перші відсотки за своїми "зеленими" єврооблігаціями

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: expro.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!