RSS
Новости
16 мая 2022, 09:31
В Україні збільшився попит на електротранспорт. Експерти пов'язують це з дефіцитом бензину
З квітня в Україні тотальний дефіцит пального: черги до АЗС місцями вимірюються кілометрами, а ціни на пальне на окремих заправках майже зрівнялися з цінами у Німеччині (60 грн/л). Разом з цим, українці почали масово цікавитися та пересідати на велосипеди, електронні скутери та самокати.

За останні два тижні кількість пошукових запитів на OLX на електро- та звичайні велосипеди зросла приблизно удвічі, розповіли у компанії. 

У травні, у порівнянні з початком квітня, найбільше почали шукати електроскутери (+111% попиту), електричні мотоцикли, самокати та гіроскутери (по +71%). Попит на звичайні велосипеди збільшився на 60%, додали у компанії. 

Попит дзеркально позначився на продажах. З кінця квітня продаж електротранспорту збільшився на 66,6%, розповів співвласник платформи Rozetka Владислав Чечоткін. Продаж найпопулярнішого електросамоката на Rozetka зріс на 84%. 

У травні попит на легкий транспорт традиційно зростає, пояснюють в OLX. Проте дефіцит пального призвів до дворазового зростання попиту, додали там. Співвласник Rozetka Чечоткін також пов’язує попит із дефіцитом на бензин.

Раніше повідомлялося, що Україна створить додатковий стратегічний запас палива

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: biz.liga.net
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое