RSS
Новости
27 мая 2022, 15:08
"Укргідроенерго" підписало меморандум про співпрацю у виробництві водню
Меморандум про співпрацю у розробці та реалізації проектів із виробництва зеленого водню в Україні підписало ПАТ “Укргідроенерго” з німецькими компаніями Andritz Hydro та MAN Energy Solutions, повідомив начальник відділу технічного забезпечення проектів департаменту з реалізації інноваційних проектів “Укргідроенерго” Андрій Лець.

“Підписано меморандум з Andritz Hydro та MAN Energy Solutions про співпрацю у розробці та реалізації проектів із виробництва зеленого водню в Україні. На сьогоднішній день в умовах війни ця тема є надважливою не лише для України, а й для всієї Європи”, - сказав він під час онлайн-дискусії Energy Club “Виробництво водню в Україні. Ресурсна основа”.

Лець висловив переконання, що підписання меморандуму дасть старт глобальним процесам, які допоможуть у перспективі створити в нашій державі так званий водневий хаб, з появою якого Україна може досягти реальної енергетичної незалежності.

При цьому уточнюється, що "Укргідроенерго" разом з Andritz Hydro та MAN Energy Solutions розглядають та ведуть плідну роботу з пілотного проекту запуску електролізної установки для виготовлення зеленого водню на 1 МВт.

"Багато питань з точки зору законодавства, технічних можливостей, які сьогодні відпрацьовуються", - пояснив ситуацію представник української гідрогенеруючої компанії.

За його словами, згідно з пілотним проектом йдеться про виробництво 100 кг водню на день. При цьому Лець зазначив, що "Укргідроенерго" має потенціал виробництва зеленого водню за рахунок використання відновлюваних джерел через електроліз води.

"Це перспективний вид енергії, який також є важливим для декарбонізації економіки та виходу України на нові ринки збуту", - підсумував він.

Раніше повідомлялося, що Укргідроенерго отримає 200 млн доларів для будівництва на своїх об'єктах систем накопичення енергії

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: ukrrudprom.com
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое