RSS
Новости
1 июня 2022, 17:53
В Україні хочуть знизити податки на електромобілі
В Україні покупців електромобілів можуть позбавити від сплати збору до Пенсійного фонду. Відповідний законопроект №7418, розроблений Кабінетом міністрів, вже зареєстрований у Верховній Раді.

У законопроекті йдеться про те, що від сплати збору до Пенсійного фонду звільняються покупці автомобілів, які оснащуються одним чи кількома електричними двигунами.

Наразі цей проект закону перебуває на розгляді парламентського Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики. Незабаром його мають передати безпосередньо на затвердження до сесійної зали парламенту.

За даними деяких ЗМІ, в Україні під час воєнного стану зріс попит на електромобілі. Стверджується, що це сталося через дефіцит бензину та дизельного палива. Офіційної інформації щодо продажу електрокарів в Україні за останні кілька місяців немає. Асоціація Укравтопром чомусь перестала публікувати відповідну статистичну інформацію.

Втім, радник заступника міністра інфраструктури з питань розвитку електротранспорту Марина Кітіна раніше заявила, що у квітні в Україні зареєстрували 460 автомобілів із електричною силовою установкою. Вона впевнена, що у травні ця цифра буде більшою.

Раніше повідомлялося, що ринок електромобілів у 2021 році виріс більш ніж у два рази

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: today.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое