RSS
Новости
21 июня, 11:43
Австрія подвоїла швидкість встановлення сонячних панелей
В Австрії у 2021 році було встановлено більш ніж вдвічі більше потужностей сонячних панелей, ніж у 2020 році. Про це повідомила в понеділок, 20 червня, Асоціація фотоелектричної промисловості.

Австрія має одну з найбільших у світі часток відновлюваної електроенергії, що підкріплено успішним раннім бумом гідроенергетики. Оскільки жителі країни та природоохоронці блокують подальші гідроенергетичні проєкти, політика відновлюваних джерел енергії звернула у бік вітру та сонця.

"Протягом минулого року галузь досягла неймовірних успіхів. Рекордний 2021 рік тепер потрібно взяти за основу та мотивацію для подальшого розширення", – сказав Герберт Паєрл, голова Австрійської асоціації сонячної фотоелектричної промисловості.

Загалом за рік було встановлено 740 мегават (МВт) потужностей, в результаті чого загальна потужність країни зросла до 2783 МВт.

Сонячна енергетика покриває близько 5% потреби Австрії в електроенергії. Більшість нових фотоелектричних установок були зосереджені у східній Австрії. За прогнозами аналітиків, Австрія прагне досягти 100% відновлюваної електроенергії до 2030 року. Для цього знадобиться близько 10 000 МВт сонячної потужності.

Раніше повідомлялося, що СЕС в Німеччині встановили новий рекорд виробництва

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: epravda.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!