RSS
Обладнання для виробництва хот-догів: найкращі варіанти для бізнесу
Продаж хот-догів – це дуже прибутковий бізнес, для його створення не знадобиться багато коштів та зусиль. Перед тим, як починати справу, треба попіклуватися про вибір якісних продуктів та обладнання для приготування цього смачного фастфуду.

Обладнання для виробництва хот-догів: найкращі варіанти для бізнесу

Що стосується продуктів, то найкращим постачальником сосисок, ковбасок, булочок та соусів для хот-догів буде саме MrGrill. Серед переваг цього бренду слід зазначити великий асортимент продуктів, відбірну сировину для їх приготування та сервіс найвищого рівня. На сайті mrgrill.ua можна купити булочки для французького хот-дога (звичайні та висівкові), а також булочки-бріош. В асортименті MrGrill є безліч товарів для приготування бургерів, шаурми, ролліні. На сайті можна замовити сандвічі, картоплю фрі, нагетси та навіть кондитерські вироби.

Контактний гриль: швидке та рівномірне підсмажування

Допоможе MrGrill і з обладнанням. Якщо ваш бізнес лише стартує, доречною буде саме оренда контактного гриля, яку можна замовити на mrgrill.ua. Контактний гриль призначений для швидкого підсмажування сосисок. Краще за все вибрати електричну модель, вона буде простішою у використанні та безпечною у порівнянні з газовою. Також рекомендується надавати перевагу рифленій поверхні для смаження, адже саме при її використанні на поверхні сосисок залишатимуться характерні апетитні смужки.

Гастроємності зберігатимуть заготовини для хот-догів

Дуже зручно готувати велику кількість хот-догів, якщо овочі заздалегідь нарізані та зберігаються у гастроємностях, виготовлених з харчовою нержавіючої сталі. Мінімальна кількість гастроємностей – 4 штуки різного розміру.

Вентиляційна парасоля для кіоску: прибере сторонні запахи

Під час смаження сосисок вивільняються запахи та гар. Щоб їх прибрати, використовують витяжні парасолі. Це обладнання дозволяє кухарю легко працювати без шкоди для здоров’я, адже приміщення буде вентилюватися.


Тонкощі вибору та монтажу вентиляційної парасолі для кіоску:


  • парасоля повинна бути більшою за розмірами від «гарячої зони» (десь на 15-20 см);

  • максимальна довжина секції повинна складати 2,2-2,3 м;

  • витяжна парасоля повинна монтуватися не вище, ніж 2 м від підлоги.


Все це обладнання зробить роботу кухаря ефективною, швидкою та безпечною, а смачні хот-доги неодмінно знайдуть вдячних покупців.

 
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое