RSS
Сонячні панелі – ефективне вирішення майбутніх проблем
Перетворення сонячної енергії та ультрафіолету на електрику відбувається за допомогою спеціальних батарей.

Вони представлені у вигляді тонких панелей, які встановлюються до сонця під певним кутом, виробляють постійний струм і передають користувачу за допомогою набору додаткового обладнання.

 

При об'єднанні кількох панелей є можливість створити автономну систему живлення будинку, офісу, котеджу і навіть квартири. Тут https://control.ua/istochniki-pitaniya/sonyachni_paneli/ можна вивчити та вибрати сонячні панелі за запитом, оцінити їх габарити та функціонал. Особливою популярністю користуються невеликі панелі, здатні зарядити ноутбук, смартфон, забезпечити живлення для газового котла із застосуванням зарядної станції та багато іншого.

Класифікація панелей

Фотоелектричний трансформатор – ключовий сонячний модуль, за допомогою якого відбувається трансформація енергії сонця на електрику. Модуль може бути твердим чи гнучким. Відповідно, це регламентує сферу їх використання. Гнучкі панелі можна носити в кишені або встановити на рюкзак, щоб під час подорожі відбувалася генерація енергії.

Також є інша класифікація поділу панелей, що базується на принципах функціонування панелей:

  1. Літій-іонні зарядні пристрої (Li-Ion). Відмінне джерело енергії для великої кількості прикладів побутової техніки. Портативні розміри дозволяють взяти панель із собою у будь-яке місце;
  2. Нікель-метал-гідридні зарядні пристрої (Ni-Mh). Мають високу потужність. Ідеальне рішення для заряджання автомобільних акумуляторів та інших елементів живлення підвищеної ємності. Вони складні у догляді і потрібно дотримуватися ряду правил при експлуатації.

Найпростіші панелі підключаються до пристроїв за допомогою роз'єму USB. В умовах тотального відключення електрики для українців використання такої панелі є справжнім порятунком.

Як і де вибирати сонячні панелі?

На сайті https://control.ua/ є можливість детально вивчити технічні характеристики та параметри сонячних панелей для подальшого вибору. Попередньо потрібно визначитися з призначенням та потужністю пристрою, щоб панель відповідала запитам, забезпечуючи відновлення заряду.

 

Однією з найкращих пропозицій для покупки є панель EcoFlow 160W Solar Panel. Це просте та багатофункціональне рішення для заряджання простих побутових приладів. Як альтернативу можна розглядати інші елементи, але з різними параметрами потужності.

Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое