RSS
Ремонт та обслуговування дизельних генераторів
Ефективність та якість роботи генераторів – це не тільки заводська якість та відповідність стандартам, а й своєчасне обслуговування, поточний ремонт та дотримання правил експлуатації. Найчастіше дизельні генератори застосовуються у форматі резервного джерела, і своєчасний перехід на активацію даної техніки забезпечить продовження діяльності підприємства, промислового об'єкта, магазину, житла тощо.

Представники компанії «Dalgakiran» готові розглянути кожен генератор у конкретному випадку, оцінити його характеристики та параметри, а також провести діагностику із подальшим ремонтом. Своєчасне обслуговування дизельних генераторів також позбавляє користувача від поломок надалі. Зводиться до мінімуму ймовірність складних поломок у невідповідний момент.

Сервіс генераторів

Рекомендується скористатися рекомендаціями заводу-виробника, визначаючи термін обслуговування. Це може бути відрізок часу або кількість вироблених мото-годин. Під час проведення регламентних робіт виконуються такі дії:

  • замінюються витратні матеріали;
  • оглядаються елементи кріплення різних вузлів;
  • перевірка ізоляції, опору та інших параметрів;
  • очищення від пилу, бруду, сміття, залишків мастила та палива.

Обов'язково проводиться заміна охолоджуючої рідини, мастила, свічок, фільтрів та приводних ременів. Завдяки наявності якісних інструментів та діагностичного обладнання є можливість знайти та усунути будь-яку проблему.

Переваги фірми «Dalgakiran»

До обслуговування та ремонту приймається техніка від виробників Cummins, SDMO, FG Wilson, AKSA, Atlas Copco, JCB, Matari, Ferbo. Крім того, у великих містах України є мобільні сервісні бригади, які можуть виїхати на об'єкт та оцінити роботу дизельного генератора. Це особливо актуально, якщо пристрій потужний та має великі габаритні розміри.

Набір сервісних послуг від бригади фахівців включає такі дії:

  • комплексна діагностика;
  • випробування генератора під навантаженням та в різних режимах;
  • планове обслуговування;
  • усунення поломок та ремонт у цілому;
  • виконання гарантійних зобов'язань.

Кожен інженер та майстер – це спеціаліст своєї справи з досвідом роботи. Крім того використовуються якісні витратні матеріали та запчастини, здатні відновити функціонал та характеристики дизельних генераторів. На багато видів робіт надається гарантія, що діє при дотриманні додаткових правил та рекомендацій майстрів.

Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое