RSS
Календарь
17 мая 2018
INEF ’18 - «ВІТЕР І ВОДЕНЬ»
17 травня 2018 року у КВЦ “Парковий”, м. Київ, відбудеться “Перший міжнародний енергетичний форум “Вітер і водень” (INEF ’18).

Поєднання потужної вітрової енергетики та необмеженого потенціалу енергії водню для забезпечення збалансованого розвитку енергетичного комплексу України і переходу до сучасної безвуглецевої економіки є головною темою форуму.

 

Серед інших тем INEF ‘18:

  • Реалізація вітроенергетичних проектів в умовах нового законодавства
  • Презентація технологій з виробництва та використання водню
  • Сучасні технологічні рішення у виробництві вітрових турбін та водневих енергетичних рішень
  • Презентація успішних вітроенергетичних проектів та світовий досвід реалізації водневих енергетичних рішень
  • Інвестиційна привабливість сектору відновлюваної енергетики України

Серед спікерів форуму: Олександр Домбровський,Перший заступник Голови Комітету з питань ПЕК, ядерної політики та ядерної безпеки, Верховна Рада України, Сергій Савчук,Голова- Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України, Ольга Буславець, Директор Департаменту електроенергетичного комплексу, Міністерство енергетики та вугільної промисловості України, Роман Ващук, Надзвичайний та Повноважний посол Канади в Україні, Вікторія Керельська, Європейська вітроенергетична асоціація WindEurope, Мустафа Атасевен, Президент Турецької вітроенергетичної асоціації, Карин Стеглик, Директор та член правління, Чеська воднева технологічна платформа, Родіон Морозов, Директор Департаменту екологічного реінжинірингу та впровадження проектів ресурсозбереження, АБ “УКРГАЗБАНК”, Софи Ліонс, Element Energy, координатор проекту ZEFER  Європейської комісії, керівники вітроенергетичних компаній України, представники міжнародних компаній виробників вітроенергетичного обладнання.

 

Організаторами Форуму виступають: Громадська спілка “Українська вітроенергетична асоціація” і Енергетична асоціація “Українська Воднева Рада”; спів-організатор
A7 CONFERENCES. Форум відбудеться за підтримки Міністерства енергетики та вугільної промисловості, Комітету Верховної Ради України з ПЕК, ядерної політики та ядерної безпеки і Державного агентства з енергозбереження та енергоефективності України.

В рамках Форуму відбудеться урочистий прийом, присвячений 10-річчю Української вітроенергетичної асоціації.

Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое