RSS
Дрони та смартфон: що ще потрібно для тревел-блога
Багато подорожуєте та вирішили показувати навколишню красу й ваші пригоди іншим людям? Тоді неодмінно потрібно завести тревел-блог у будь-якій із соцмереж.

Наразі найпопулярнішим майданчиком є інстаграм, тому розглянемо ведення сторінки на його прикладі.

А які дрони та інші девайси необхідні для якісного ведення блогу мандрівника, розповіли експерти компанії Київстар.

Квадрокоптер

Минули часи, коли для того, аби відзняти мальовничі краєвиди з повітря потрібно було орендувати літак чи вертоліт. Наразі існує дешевий та безпечніший варіант зробити світлини з висоти пташиного польоту.

“Професійні квадрокоптери справляються зі складними завданнями з фотографування ландшафтів з високою роздільною здатністю з неба, з топографічною зйомкою населених пунктів. Використання такого пристрою підвищить якість контенту. Можна отримати фото та відео з різних ракурсів, на швидкості, під водою. Це абсолютно новий рівень фото, які зроблять ваш блог цікавим”, — відмічають у Київстар. 

Смартфон

 

Ведення блогу відбувається зі смартфона, рідше блогери завантажують фото та відео до IGTV з комп’ютера. Але телефон, котрий подорожуватиме разом з вами, має відповідати певним технічним характеристикам, а саме:

  • достатня ємність акумулятора. Навіть якщо з вами є кілька повербанків, смартфон не повинен постійно розряджатися. Багато сучасних телефонів мають місткість батарейки більш як 3500 мА*год;

  • велика вбудована пам’ять. Ведення блогу потребує постійного створення фото та відео контенту. Іноді аби отримати одне вдале фото доводиться зробити 100 знімків. Тому у гаджеті має бути достатньо пам’яті, щоб усі файли помістилися. Серед флагманів є моделі, де заявлено 512 Гб внутрішньої пам’яті;  

  • якісна фронтальна камера. При веденні блогу фронтальна камера використовується доволі часто: селфі, історії, прямі трансляції. Камера обов’язково повинна мати роздільну здатність більш як 2 Мп;

  • операційна система iOS або Android. Її обирають залежно від наявних коштів, іншого обладнання, яке комутується зі смартфоном, та особистих побажань.

До речі, за посиланням shop.kyivstar.ua/ua/smartphones є зручний фільтр пошуку гаджетів за критеріями, що ми описали вище.

Штатив

 

Крім класичного використання триноги – для фотографування групи осіб та власних портретів, є ще одна цікава опція, котра дуже подобається підписникам туристичних блогів. Це таймлапс-зйомка — коли відео виглядає як прискорене. Смартфон встановлюють на штатив і він впродовж години чи більше знімає відео. Особливо цікавими виходять відеоролики, як сідає сонце за морський горизонт чи швидкий рух нічного міста. Без штатива таке відео не зняти.

Селфі-палка

Тримати телефон на відстані витягнутої руки аби спілкуватися з підписками та знімати розмовне сторіс не завжди зручно. Тим паче так до об’єктива не потрапляють краєвиди, заради яких глядачі підписуються на тревел-блогера. Тому використовуйте звичайну селфі-палку. Вона підійде для фотографування себе на фоні пам’яток та для запису відео під час пересування пішки, на байку, мотоциклі, з вікна автівки.