RSS
Квартира для айтівця: яка вона?
Виконання професійних обов'язків у домашніх умовах – дуже зручне та практичне рішення. Не дивно, що багато фахівців вирішили залишитись у такому режимі роботи.

Особливо це зручно для айтівців, які багато часу проводять за комп'ютером і можуть виконувати свої обов'язки навіть у нічний час. Сьогодні зняти квартиру в Тернополі не складе особливих труднощів завдяки сервісу OLX. Варто знати, на які нюанси слід звернути увагу.

 

Квартира з місцем під особистий кабінет

Тим, хто планує працювати віддалено, варто розглядати квартири з підхожою кількістю кімнат. Рекомендується вибирати місце, розташоване якомога далі від вулиці, щоб не зазнавати стороннього шуму. Слід наголосити, що приміщення, призначене для офісу, не обов'язково має бути великим. Можна вибрати найменшу кімнату. При цьому вона повинна мати:

  • гарне освітлення;

  • доступ свіжого повітря;

  • світле оздоблення стін.

Темні стіни в робочому кабінеті надто швидко втомлюватимуть. Фахівець не зможе виконувати свої обов'язки якісно у домашній обстановці.

При роботі на комп'ютері вікно має бути в такому місці, щоб сонячне проміння не потрапляло прямо на екран. У приміщенні, що виходить на схід, краще не влаштовувати офіс — такі інтер'єри зранку схильні до сонячного світла, що може ускладнити роботу. Якщо ж айтівець вважає за краще виконувати роботу вдень, ця проблема виникне в приміщеннях, що виходять на захід.

Облаштування особистого кабінету

Комфортна кімната для віддаленої роботи має бути обладнана з урахуванням найважливіших потреб. Обов'язково має бути робочий стіл з місцем для комп'ютера, документів, нотаток або інших аксесуарів. Робота з ноутбуком на кухні — не найкращий варіант. Також слід подбати про відповідне зручне крісло.

Потрібно заздалегідь подбати про ідеальну квартиру для віддаленої роботи та відкрити для себе всі переваги реалізації професійних проєктів онлайн. Все, що потрібно зробити, — це організувати власний офіс в одній із кімнат. На OLX можна вибрати апартаменти з балконом або терасою, які також дозволять розслабитися на свіжому повітрі навіть у робочий час.