RSS
Стимулятори та регулятори росту
Як отримати гарний врожай

Несприятливі погодні умови та виснаження ґрунту агресивним вирощуванням негативно впливають на врожайність культур. Для того щоб отримати прибуток у сільськогосподарській галузі, фермери удобрюють землю і використовують стимулятори росту для овочів (огірків, помідорів, картоплі та ін.), ягід, фруктових дерев, квітів.

Переваги застосування стимуляторів росту рослин

Стимулятори являють собою комплекси поживних біологічно активних речовин. До їхнього складу входять вітаміни, мікро- і макроелементи, пептиди, гормони росту, амінокислоти та інші компоненти. Застосування цих засобів дає безліч плюсів:

- позитивно впливає на ріст і вегетацію рослин;

- формує стійкий імунітет до природних факторів;

- стимулює вироблення у рослин власних фітогормонів;

- підвищує плодоношення та врожайність;

- нейтралізує кількість нітратів у плодах після обробки культур інсектицидами та іншими хімікатами.

Стимулятор росту для насіння зміцнює кореневу систему і знезаражує листя майбутніх рослин. Він бере участь в активному пророщуванні паростків і формуванні їхньої стійкості до зовнішніх подразників. Речовиною обробляють насіннєвий матеріал перед тим, як планують висадити його в землю.

Для розсади застосування стимулюючих засобів вкрай важливе з тієї причини, що вони знижують ризик захворюваності та підвищують шанси приживлення у відкритому ґрунті. Активатор росту для хвойних використовують у період живцювання разом з укорінювачем для рослин, щоб майбутні дерева розвинули міцну кореневу систему і швидше прижилися на ділянці.

Який купити стимулятор росту в інтернет-магазині "ПАЙ"?

Перш ніж вибрати і недорого купити на сайті нашого магазину ПАЙ стимулятори росту кімнатних рослин, овочів або плодових дерев, необхідно дізнатися, яких речовин не вистачає ґрунту.

Виробники пропонують різні варіанти комплексів:

- Органічні та неорганічні. Перші виготовляють на основі торфу, гумусу, перероблених рослин, грибів, дріжджів, меду, а другі - на базі стимулюючих синтетичних речовин.

- Порошкоподібні, гранульовані та рідкі. Кожна форма має як переваги, так і недоліки. Дозування, концентрація і застосування повинні строго регулюватися відповідно до інструкції.

У нас у продажу досить дешево представлені універсальні та вузькоспрямовані засоби. Стимулятор росту для картоплі сприяє гарному утворенню бульб і захисту посадкового матеріалу, адже рослини висаджують у ґрунт ранньою весною, коли на ґрунті ще можливі заморозки. Крім того, комплекс позитивно впливає на утворення щільного бадилля, стійкого до ураження паразитами, наприклад, колорадським жуком.

Любителі кімнатних рослин уже оцінили користь стимулятора росту для орхідей. Його застосовують за тривалої відсутності цвітіння, стресу під час пересаджування, скидання квітів, під час реанімації хворої або пошкодженої рослини. Важливе таке підживлення і для троянд, які ростуть на відкритому ґрунті. Погано переносячи морози, кущі викидають мало пагонів і не дають пишних бутонів, що довго грають.

Стимулювальні препарати застосовують в аграрній галузі в промислових масштабах. Їх використовують для озимої та ярої пшениці, жита, ячменю. Доступна вартість комплексних засобів дає змогу повноцінно реанімувати паростки після зимового стресу, позбавити рослини шкідливого впливу радіонуклідів і хвороб, підвищити кількість білка в зерні.

Як діють регулятори росту рослин?

Бажаючи подбати про плодоносні культури на полях і дачних ділянках, можна також купити регулятори росту рослин. Препарати належать до біологічно активних добавок, як і стимулятори, але мають трохи іншу дію. Їхнє основне завдання - контроль росту і розвитку. Склади доречно застосовувати для розсади в той період, коли її вже пора висаджувати в ґрунт, але погодні умови не дозволяють це зробити. Регулятор допоможе зупинити на деякий час розвиток, при цьому підвищивши життєві сили саджанців.

Регулятор росту для озимої пшениці, кукурудзи та інших сільськогосподарських рослин допомагає захистити сходи від впливу морозів, підвищити врожайність, поліпшити якість зерна, привівши в норму рівень цукру, клейковини та інших корисних речовин. Натуральні фітогормони для рослин абсолютно безпечні.

Переваги купівлі препаратів у нас

Звернувшись до нас, ви гідно оціните переваги цього рішення:

- Ми продаємо стимулятори і регулятори росту рослин відповідальних виробників. Вся продукція має сертифікати якості.

- Замовити товар ви можете оптом і в роздріб партіями будь-якого обсягу.

- Доставка виконується поштою в усі населені пункти України.

- У нас доступні ціни на продукцію

 

Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое