RSS
Актуальні версії Apple Watch та вибір ремінців для них
Якщо подивитися на Apple Watch ближче, то можна зрозуміти, що це не просто годинник, для якого відображення часу є єдиною функцією. І тим більше це не є їхньою основною функцією. Цей девайс здатний відображати багато корисної інформації, яку він отримує від iPhone. Наприклад, він показує вхідні повідомлення та сповіщення від всіляких служб, дані про стан самого девайса та його власника, і навіть геопозицію.

На сьогодні в магазинах присутні різне покоління Apple Watch – від Series 3 до Series 8 та нових Series SE2 . Незрозуміло, з чим пов'язане зняття з продажу Series 4, але факт є фактом. При цьому вибір між різними моделями зробити не так вже й складно. S3 — буквально базова модель цього девайсу, яка підтримує той самий функціонал за рахунок watchOS 8.0. Вона дешевша, але ні в чому не поступається за продуктивністю. S5 та вище.

Але найсвіжішу версію ОС Apple Watch 3 не підтримують. Що очевидно - оптимальний варіант з демократичною вартістю є S5, важливою відмінністю яких є магнітний компас і можливість постійного підсвічування циферблата.

Як змінити зовнішній вигляд Apple Watch?

Apple Watch є не просто багатофункціональним, але ще й кастомізованим годинником. Враховуючи, що корпус можна вибрати тільки один, девайсу все ще можна надати унікального вигляду за рахунок налаштування циферблата, а також змінних ремінців різних форм-факторів. Форм-факторів не так багато, як хотілося б власникам цього смарт-годинника, але різноманітність візуальних стилів компенсує цей недолік.

Як вибрати розмір?

Крім візуального дизайну, різні варіанти ремінців для AW відрізняються ще й за формою. Тому потрібно пам'ятати, що вони повинні підходити за розміром, для чого Apple створили градацію по обхвату зап'ястя. Якщо його з'ясувати, то легко підібрати ремінець потрібного дизайну, який зручно носитиме. Перед покупкою потрібно звіритися з офіційною таблицею розмірів, виходячи з чого вибирати варіант ремінця конкретної моделі.

Які бувають ремінці?

Підібрати потрібний варіант браслета для AW нескладно - достатньо зайти в один з магазинів в інтернеті. Наприклад, можна перейти за посиланням та на сайті MIC обрати собі браслет, що сподобався, для Apple Watch.

● Силіконовий ремінець підходить практично для будь-якої ситуації – на роботі, на прогулянках, під час занять спортом та навіть у поході. Основною перевагою силіконових ремінців є їхня висока зносостійкість і довговічність. На жаль, ці браслети також мають недолік – чорний колір швидко нагрівається, а білий жовтіє з часом. Втім, кольорова гама їми не обмежена, тому є з чого обрати.

● Спортивна версія браслета, аналогічна ремінцям, що застосовуються з електронним годинником. Незважаючи на всі переваги цього формату, він є найбюджетнішим рішенням. Однак ці браслети досить популярні, особливо якщо врахувати, що вони доступні у багатьох стилях.

● Високоміцний та еластичний нейлоновий ремінець, який щільно облягає зап'ястя і не порветься навіть за дуже наполегливих спроб це зробити. Це дозволяє надійно фіксувати Apple Watch на місці, при цьому надаючи смарт-годиннику унікальний стиль. На жаль, візуально оцінити їх за фотографією досить складно, оскільки насправді вони мають трохи інший колір в реальності.

● Магнітний шкіряний браслет ідеально підходить для ділового стилю, включаючи класичні костюми. Це також найстильніший ремінець для смарт-годиника від Apple. На відміну від нейлонових браслетів, шкіряні ремінці, з іншого боку, реально виглядають краще, ніж на фото. І це певною мірою пояснює, чому ці ремінці, незважаючи на наявність більш бюджетних аналогів, також дуже популярні.

● Міланська петля (Milanese Loop) - не тільки один з найнезвичайніших і найнадійніших браслетів Apple Watch, але і найдорожчий. Завдяки конструктивним особливостям цей браслет щільно фіксується на зап'ясті, але не перетискає його.

Чи підходять старі браслети до нових Apple Watch?

Сумісність ремінців AW цікавить багатьох користувачів цього смарт-годинника. Як і в усіх інших випадках, Apple заперечує, що аксесуари від різних поколінь девайсів взаємозамінні, навіть якщо це очевидно. Так само справа і тут, особливо враховуючи, що замки на корпусі у всіх моделей ідентичні.

Єдина відмінність між ремінцями різних версій – ширина. Браслети мають різницю у розмірі на 2-4 міліметри в залежності від версії. Відповідно, це необхідно враховувати, намагаючись поєднати старий ремінець з новим Apple Watch або навпаки. Матеріал при цьому не впливає на сумісність.

Чи підходять металеві ремінці для занять спортом?

Незважаючи на поширену оману, спортсмену немає потреби міняти звичний браслет на новий, якщо він виконаний із металу. Єдина незручність може полягати в тому, що приховане ремінцем зап'ястя буде сильніше потіти. Але й цього може статися, якщо використовується правильно підібрана міланська петля.

 
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое