RSS
5 топових циферблатів для Xiaomi Mi Band 4
Cпеціалісти інтернет-магазина електроніки STYLUS розповіли про фітнес-браслети.

Усі спортивні трекері, зокрема фітнес-браслет mi band 4 або якісь інший - корисні помічники у відстеженні щоденної активності. У цьому девайсі безліч цікавих функцій, які збирають статистику навантажень та перекидають її на екран та у мобільний додаток. Для кастомізації обирається один з багатьох циферблатів на свій смак. 

Як користуватися цією функцією та які циферблати зараз в топі, розказали спеціалісти інтернет-магазина електроніки STYLUS.

Як налаштувати циферблат фітнес-браслета

Йдеться про тему екрана, яку обирають за допомогою додатка Mi Fit на смартфоні. Він показує базову інформацію - час, дату, пульс, відстань та кількість кроків або іншу корисну інформацію на ваш вибір.

“Циферблати, які має за замовчуванням фітнес-браслет є цифровими годинниками у 3 варіантах кольору. Інші цікаві теми - в додатку. Їх створюють сторонні розробники та надають безкоштовно користувачам додатка Mi Fit,” - розказали у STYLUS.


Щоб налаштувати циферблат, у додатку в меню налаштувань виберіть опцію “Циферблати”. Оберіть найкращий на ваш погляд і натисніть “Встановити”. Зачекайте, доки по блютузу екран браслета оновиться.

5 циферблатів Xiaomi Mi Band 4

 

Pip-Boy Watchface: привіт від легенди

Оригінальний циферблат за мотивами гри Fallout. Посередині екрану розташований легендарний герой гри Волт-бой. 

Найінформативніший циферблат, який показує дату, день тижня, час, відстань, пульс. Виглядає як стара гра на КПК, тобто цифровий дизайн у зеленому кольорі.

Nike+ Watchface: репліка

Навіть у цифрової теми може бути репліка! Стильний аналог знаменитої теми, яку бренд Nike створив для “яблучних” смарт-годинників, але через велику популярність його “адаптували” для китайського браслета. 

Виглядає дуже спортивно! Відображає час і дату, день тижня, пульс і відстань, пройдену за день.

Колекція для шанувальників Marvel

Набір стильних циферблатів на тему супергероїв всесвіту Марвел. Ви знайдете у колекції теми Месників, Людини-Павука, Залізної людини тощо. 

Такий дизайн залюбки оцінять ті, хто обожнює символіку улюблених героїв коміксів і фільмів. Циферблат показує час і дату.

Все в одному: цифри і нічого зайвого

Раціональний циферблат, в якому є лише суха інформація від трекера, але в цьому і є фішка. 

Особливого дизайну нема, але всі показники під рукою, компактно та інформативно. Окрім дати, дня тижня і часу, показує пульс, кроки, відстань та заряд акумулятора.

Ansary

Тема від стороннього розробника стилізована під гру тетріс. Циферблат показує час, дату, день тижня, заряд акумулятора та індикатор блютуз. 

Дизайн мінімалістичний і повністю нагадує відому гру 90-х. Комусь більш до вподоби кольорові теми, але цей скін завойовує ностальгією!

До речі, якщо ви думаєте, що циферблати створюють лиш дизайнери, ви помиляєтеся! Ви також можете створити свою тему і скачати її на браслет Xiaomi Mi Band 4. Обрати іконки трекерів ви не зможете, але завантажити свою картинку як фон - легко! 

Для цього в меню додатка “Налаштування” оберіть “Мій циферблат” і залийте зображення з галереї. Насолоджуйтесь!