RSS
Новости
17 августа 2018, 10:15
На ростовській шахті ДТЕК зупинили роботу через аварію, є постраждалі
ВАТ "Шахтоуправління "Обухівська" (Ростовська область, РФ входить до складу українського енергохолдингу ДТЕК) зупинило роботи з видобутку вугілля і проходки після вибуху, який стався в четвер.

«Підготовчі роботи і видобуток вугілля на шахті "Обухівська" зупинені на час роботи спеціально створеної комісії», - сказав представник прес-служби ДТЕК.

За попередніми даними, під час підготовки до проведення буропідривних робіт у лаві N501 вибухнули шпурові заряди. Даних про обвалення шахти немає. Причини події з'ясовує спеціально створена комісія.

Як раніше повідомили в прес-службі ГУ МНС Росії у регіоні, п'ять осіб постраждали й одна загинула внаслідок вибуху на шахті "Обухівська" в місті Звєрево в Ростовській області. Вибух, за попередніми даними, стався під час прохідницьких робіт. Постраждалих госпіталізовано, частина з них перебуває у важкому стані.

За словами представника прес-служби ДТЕК, життя і здоров'я постраждалих співробітників застраховані у рамках державних програм Фонду соціального страхування РФ. Окрім виплат, передбачених законодавством РФ, сім'ї загиблого та постраждалим буде надано допомогу, згідно з колективною угодою підприємства.

Як повідомили "Інтерфаксу" в прес-службі Слідчого управління СК РФ у регіону, слідчі здійснюють дослідчу перевірку за фактом вибуху на шахті "Обухівська".

"До Слідчого відділу по м. Красний Сулін СУ СКР у Ростовській області надійшло повідомлення про травмування робітників в АТ Шахтоуправління "Обухівська". Під час заряджання забою монтажної камери лави в шахті стався вибух шпурових зарядів. У результаті загинув прохідник, п'ять дістали травм різного ступеня тяжкості", - сказав представник управління.

За його словами, за результатами перевірки слідчі ухвалять процесуальне рішення.

Шахта "Обухівська" (ВАТ "Шахтоуправління "Обухівська", Ростовська область) входить до складу українського енергохолдингу ДТЕК. Інцидент на цій шахті став другим за цей рік на підприємствах холдингу, розташованих у Ростовській області. В середині квітня 2018 року в Красносулінському районі внаслідок обвалення на шахті "Дальня", що також належить ДТЕК, загинув робітник.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: interfax.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!